در نشست خبری مجازی مطرح شد:

سرانجام فروش اینترنتی در میادین میوه و تره بار

سرانجام فروش اینترنتی در میادین میوه و تره بار به گزارش مبل زیبا رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت: در حال بررسی چند سامانه برای فروش اینترنتی میوه و سبزیجات هستیم.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سعید راد، در تشریح اقدامات این سازمان برای مقابله با كرونا اظهار داشت: پس از اعلام رسمی انتشار كرونا در كشور، دستورالعملی در اینباره تهیه و به همه میادین زیرمجموعه سازمان ارسال شد.
وی با اشاره به افزایش رجوع مردم به این سازمان همزمان با شیوع بیماری كرونا و تاكید بر استفاده از میوه و سبزیجات اظهار داشت: بازارهای ما روزانه دوبار ضدعفونی می شوند. همینطور كاركنان غرف از دستكش استفاده می نمایند.
راد افزود: از مردم می خواهیم از دستكش استفاده كنند در غیر این صورت ماموران ما برایشان میوه و سبزیجات را جدا می كنند. همینطور سفارش می كنم میوه ها شسته و مواد پروتئینی كاملاً پخته شود.
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران همینطور در پاسخ به پرسشی در خصوص سرانجام فروش اینترنتی اظهار داشت: سازمان فناوری اطلاعات چند سامانه برای این كار به ما معرفی كرده و كارشناسان ما درحال بررسی هستند اما اعلام كردیم اگر می خواهند میوه و سبزیجات بفروشند باید به قیمت سازمان میادین باشد.
راد اظهار داشت: هرچند عرضه كالا چند برابر شده است اما در زمینه تأمین آن فعلاً هیچ مشكلی وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در پاسخ به این سؤال كه چه راهكاری برای كاهش اجتماع مردم در میادین میوه و تره بار داریم؟ اظهار داشت: پیك فروش ما از ۲۵ تا ۲۹ اسفند ماه است كه البته این بر مبنای روال سنوات گذشته بوده است. باید ببینیم سال جاری چه اتفاقی می افتد اما بر همین مبنا طبق سنوات گذشته از بامداد تا ساعت ۲۱ شب به صورت یكسره فعال هستیم. دقت داشته باشیم كه مردم با ساعت كار مراكز میوه و تره بار آشنا هستند و خودشان مدیریت می كنند؛ بگونه ای كه جمعه گذشته به صورت یكسره فعال بودیم اما از ساعت ۱۴ به بعد كمتر از ۱۰۰ عدد مشتری داشتیم و این نشان داده است كه خود مردم حضورشان را مدیریت می كنند.

1398/12/19
23:12:09
5.0 / 5
3176
تگهای خبر: بازار , سازمان , شهرداری , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی