عباسی تشریح كرد

احتمال برگزاری جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی در هفته جاری

احتمال برگزاری جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی در هفته جاری مبل زیبا: سخنگوی هیات رئیسه مجلس، دستور كار صحن علنی و كمیسیونهای مجلس در هفته جاری را تشریح نمود و از احتمال حضور وزرای بهداشت و كشور در جلسه علنی روز سه شنبه آگاهی داد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، اسدالله عباسی درباره دستور كار مجلس شورای اسلامی در هفته جاری از برگزاری جلسه فردا بامداد هیات رئیسه آگاهی داد و اظهار داشت: هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی فردا ساعت ۱۰ بامداد در جلسه ای با روسای كمیسیون های تخصصی، دستور كار صحن و كمیسیون های مجلس را بررسی خواهدنمود.
عباسی افزود: باتوجه به برگزاری جلسه علنی روز سه شنبه، در جلسه هیات رئیسه كه فردا برگزار می شود درباره حضور وزرای بهداشت و كشور در جلسه علنی روز سه شنبه تصمیم گیری خواهد شد.
وی بررسی مسائل در رابطه با كرونا را مهمترین دستور كار روز سه شنبه صحن علنی مجلس دانست و اظهار داشت: در این نشست درباره لطمه های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس كرونا و همین طور درنظر گرفتن بسته های حمایتی برای افراد و اقشار لطمه پذیر و همین طور كارگاه ها و شركت های لطمه دیده از ویروس كرونا بحث و تصمیم گیری خواهد شد، علاوه بر این طرح ها و لوایحی همچون مدیریت پسماند و مالیات بر اززش افزوده و گزارش برخی كمیسیون ها درباره موضوعات مختلف نیز مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
احتمال بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد در روز چهارشنبه
عباسی با بیان این كه در جلسه علنی روز سه شنبه درباره برگزاری جلسه در روز چهارشنبه تصمیم گیری خواهد شد، اضافه كرد: در صورت برگزاری جلسه در روز چهارشنبه، ما در این روز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی را در دستور خواهیم داشت.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس دهم درباره نحوه فعالیت كمیسیون های تخصصی اظهار داشت: در جلسه فردا راجع به زمان برگزاری كمیسیون ها و موضوعات مورد بررسی با حضور رؤسای كمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.
منبع:

1399/01/16
17:04:00
5.0 / 5
3282
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی