پروژه های كوچك مقیاس محلی اولویت مدیریت شهری

پروژه های كوچك مقیاس محلی اولویت مدیریت شهری به گزارش مبل زیبا شهردار منطقه 11 در نشست بررسی پروژه های كوچك مقیاس محلی اظهار داشت: یكی از سیاست های اصلی ما در سال 99 اجرای پروژه های كوچك مقیاس برمبنای سند توسعه محلات و مطالبات مردم است.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، نصراله آبادیان در نشست بررسی پروژه های کوچک مقیاس محلی معاون برنامه ریزی و امور شهری، فنی و عمرانی، اجتماعی و فرهنگی و شهرداران نواحی برگزار شد؛ اجرای این پروژه ها را بعنوان سیاست اصلی و اولویت های مدیریت شهری در سال ۹۹ عنوان نمود و اضافه کرد: اهتمام ما امسال بر روی پروژه های کوچک مقیاس است که برمبنای دستورالعمل نحوه شناسایی و اجرای پروژه ها اجرا می گردد و ملاک عمل نیز سند توسعه محلات است که قبل از این با مطالعات کارشناسی و نیاز سنجی های محله ای باتوجه به مطالبات مردمی تدوین شده است. آبادیان با تاکید بر فراهم آوری زیر ساخت اجتماعی اجرای پروژه ها بوسیله شورایاران، ذی نفعان، حوزه همسایگی، سازمان های اداری موجود در محله ها و … آماده سازی یک اتفاق محلی را برای ایجاد سند مثبته اجتماعی و فرهنگی حائز اهمیت دانست.
شهردار منطقه ۱۱ همین طور ارتقای دامنه تحقق اهداف محیطی را لازمه اجرای پروژه های محلی عنوان نمود و اظهار داشت: به همین دلیل برگزاری کارگاه توجیهی در سرای محله و صحبت با شورایاران و مردم در مقیاس محلی مفید خواهد بود و باید به مطالبات همسایگان توجه گردد تا بتوانیم رویکرد اغنایی را در محیط رقم بزنیم.
او با اعلان اینکه می توانیم بوسیله کارگاه های توجیهی راهبردهای پروژه ها را تدوین کنیم؛ بر بهره مندی از تجارب دفاتر تسهیل گری تاکید کرد و گفت: هر محله سناریوی خاص خودرا دارد. این پروژه ها از جنس اجتماعی هستند و بستر اجتماعی باید کاملاً مهیا باشند.
آبادیان اشاره کرد: باتوجه به تعهداتی که در محله ها به وجود آورده ایم تحقق سند توسعه در آینده اهمیت دارد و پروژه هایی که برای اجرا معرفی خواهند شد بر همین مبنا انتخاب می شوند.


منبع:

1399/02/09
13:21:21
5.0 / 5
2489
تگهای خبر: توسعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی