سردار مهماندار:

تأثیر حتمی بودن وصول جرایم رانندگی بر كاهش تخلفات

تأثیر حتمی بودن وصول جرایم رانندگی بر كاهش تخلفات به گزارش مبل زیبا رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به اینكه ۲۰ سال از عمر بازرسان نامحسوس ترافیك می گذرد اظهار داشت: حتمی بودن وصول جرایم رانندگی تأثیر بسزایی در كاهش تخلفات دارد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ظهر امروز در اولین نشست آموزشی بازرسان کنترل نامحسوس ترافیک اظهار نمود: ۲۰ سال از عمر بازرسان نامحسوس می گذرد این بازرسان از اقشار مختلف مردم هستند که در کنار پلیس راهنمایی و رانندگی تلاش در کنترل و روان سازی ترافیک و کاهش تخلفات دارند.
وی اضافه کرد: در این سال ها اتفاقات خوبی در زمینه همکاری بازرسان نامحسوس با پلیس راهور رقم خورده است البته در این سال ها فراز و نشیب های بسیاری بوده است اما همیشه بازرسان نامحسوس با همکاری و علاقه پا به پای پلیس بودند.
سردار مهماندار با اشاره به نقش بازرسان نامحسوس اظهار داشت: در یک جامعه ای زندگی می نماییم که از نظر تعداد وسیله نقلیه و وسعت شهر وسیع هستیم و اینکه توقع داشته باشیم همه اینها توسط پلیس رصد شود دور از انتظار است، در اینجاست که بازرسان نامحسوس می توانند پلیس را در انجام وظیفه شأن کمک کنند.
وی اظهار داشت: یکی از نقش هایی که بازرسان نامحسوس دارند این است که به علت علاقه ای که به مسائل ترافیکی دارند می توانند مشاوران خوبی برای پلیس در امر ترافیکی باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: پلیس ترافیک مثل سربازی است که در خط مقدم در حال مبارزه است و آنقدر که صدای گلوله و تیراندازی شنیده است گوشش به این صداها عادت کرده است در اینجا بازرسان نامحسوس با علاقه ای که دارند می توانند کمک حال پلیس باشند.
حتمی بودن وصول مجازات های رانندگی می تواند در کاهش جرایم تأثیرگذار باشد
سردار مهماندار اظهار داشت: در کشورهای دیگر حتمی بودن وصول مجازات های رانندگی مثل اینکه سر سال جریمه ها باید حتما پرداخت گردد سبب گشته است تا تخلفات رانندگی کاهش پیدا کند.
وی در انتها با اشاره به دو هدف خود در مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: دوست داشتم دو مبحث که یکی از آن بحث بازرسان افتخاری کنترل نامحسوس ترافیک است و دیگری بحث همیاران پلیس را به سرانجام برسانم چون که بازرسان نامحسوس می توانند در کاهش تخلفات تاثیر بسزایی داشته باشند و نتیجه همیاران پلیس را هم می توانیم ۵ تا ۱۰ سال بعد آنجایی که این افراد تبدیل به کاربر ترافیکی شده اند، ببینیم.

1399/02/31
16:20:00
5.0 / 5
2252
تگهای خبر: پایتخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی