رئیس سازمان امداد و نجات اعلام كرد

اختصاص اعتبار برای تجهیز ناوگان امدادی و شارژ انبارها

اختصاص اعتبار برای تجهیز ناوگان امدادی و شارژ انبارها مبل زیبا: رئیس سازمان امداد و نجات از اختصاص اعتبار برای تجهیز ناوگان امدادی و شارژ انبارها به دنبال مكاتبه رئیس جمعیت هلال احمر با دولت آگاهی داد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، مهدی ولی پور در جلسه ویدئوکنفرانس با معاونان امداد و نجات هلال احمر استانها که با محور بررسی چالش های حوزه ی امداد و نجات برگزار شد، با یادی از شهدای واقعه ی هفتم تیر اظهار داشت: باید توجه داشت که بدون امدادگران کاری پیش نمی رود. آنها هستند که در تمام حوادث کنار مردم قرار می گیرند. امیدواریم با برنامه ریزی های لازم زحمات این افراد جبران شود.
وی افزود: تصمیم جدی که در سازمان امداد و نجات گرفته شده، کوشش برای تقویت دو بخش لجستیک و آموزش های تخصصی است. بازبینی دستورالعمل ها نیز در دستورکار قرار دارد.
ولی پور اظهار داشت: بعد از بازدید ریاست جمعیت از پایگاه های اقماری تهران و مکاتبه ایشان با ریاست جمهوری، آقای نوبخت و … اعتبارات لازم برای تجهیز ناوگان امدادی و شارژ انبارها اختصاص داده شده است.
رییس سازمان امداد و نجات مطرح کرد: هزینه های قابل توجهی برای بخش امداد هوایی می شود. استانها توجه نمایند که در صورت شرایط اضطراری درخواست اعزام بالگرد داشته باشند.
وی افزود: امدادگران و نجات گران داوطلب پایه و اساس خدمات در بحران ها هستند. تقاضای آنها در شرایط فعلی که امکانات محدود است، حفظ احترام است. این اصل را نباید فراموش کرد.


منبع:

1399/04/08
23:39:01
5.0 / 5
2533
تگهای خبر: انبار , تخصص , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی