پروپوزال ها به پروژه های صنعتی تبدیل می شوند

پروپوزال ها به پروژه های صنعتی تبدیل می شوند مبل زیبا: پارك علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس دومین جشنواره ملی استارپوزال را با هدف تبدیل پروپوزال ها به پروژه های صنعتی برگزار می نماید.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، دومین جشنواره ملی کارآفرین دانشگاهی به نام "استارپوزال(استارتاپ + پروپوزال) به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با هدف تبدیل پروپوزال ها و تحقیقات دانشجویی انجام شده در دانشگاه های سطح کشور به پروژه های دارای قابلیت تجاری سازی و اتصال مجدد حلقه جدا ماده صنعت به دانشگاه برگزار می گردد.
تعریف و هدایت پروپوزال های کارشناسی ارشد و رساله دکتری دانشجویان سراسر کشور با رویکرد رفع نیازهای داخل، تجاری سازی و شکل گیری کسب و کارهای دانش بنیان هدف این رویداد فناورانه و مخاطبان آن مدیران و راهبران شرکت ها و سازمان ها، دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، علاقه مندان به حوزه کارآفرینی، صاحبان ایده، سرمایه گذاران در حوزه کارآفرینی و اساتید دانشگاه ها و صنعتگران است.
رویداد استارپوزال شامل ۸ مرحله است که از اعلام فراخوان و ثبت نام و شرکت در همایش های انگیزشی-کارآفرینی جشنواره شروع می شود و تا "ارسال آثار و پروپوزال"، "برگزاری رویداد کافه نوآوری"، "استارتاک-استارت نما"، "داوری اولیه طرح های ارسال شده"، "داوری مرحله دوم به صورت حضوری" و "اختتامیه؛ داوری مرحله سوم" ادامه می یابد.
رویداد کافه نوآوری دورهمی صمیمانه کارآفرینان، مدیران استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان است که با هدف شبکه سازی، انتقال تجربه، جذب حمایت مالی و معنوی برای تجاری سازی طرح ها است.
مرحله استارتاک نیز شامل سخنرانی کوتاه ۳۰ دقیقه ای در فضای باز دانشگاه با حضور مخاطبان به همراه پرسش و پاسخ است که طی آن ارتباط دو طرفه میان کارآفرینان و صاحبان ایده برقرار می شود.
در اختتامیه این رویداد نیز داوری مرحله سوم صورت خواهد گرفت. این داوری با تمرکز بر جذب سرمایه و شناخت بازار به صورت ارائه های ۷ دقیقه ای و ارائه تیم های برگزیده و در حضور تمامی مخاطبان جشنواره انجام و طرح های برتر انتخاب خواهد شد.
توضیح شفاف طرح و مدل کسب و کار، پیامد اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی طرح، نحوه سنجش میزان اثرگذاری، میزان خلاقیت و نوآوری طرح، گشایش بازار جدید، نزدیک بودن به بازار و سودآوری و دانش فنی همچون فاکتورهای مورد ارزیابی در رویداد استارپوزال است.
برمبنای برنامه زمان بندی شده بررسی اولیه آثار تا ۲۵ مهر ماه امسال، رویداد استارت تاک آبان ماه و اختتامیه آن در آذرماه سال جاری تعیین شده است.
منبع:

1399/07/05
14:22:35
5.0 / 5
1590
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی