طی ۷ ماهه امسال محقق شد

رشد 37 درصدی فروش معدنی ها با ارزش 149 هزار میلیارد تومان

رشد 37 درصدی فروش معدنی ها با ارزش 149 هزار میلیارد تومان طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، ارزش فروش ۷۴ شركت معدنی و صنایع معدنی بورسی، در هفت ماه ابتدایی سالجاری با رشد ۳۷ درصدی از ۱۴۹.۴ هزار میلیارد تومان عبور كرد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، طبق این گزارش، از آغاز فروردین ماه تا آخر مهر ماه سالجاری، به ترتیب شرکت های فولاد مبارکه با فروش ۳۴ هزار میلیاردی، ملی صنایع مس ایران با ۱۹.۴ هزار میلیارد، فولاد خوزستان ۱۵.۱ هزار میلیارد، گل گهر با ۱۲.۲ هزار میلیارد و چادرملو با ۱۰ هزار میلیارد تومان جایگاه اول تا پنجم را در اختیار گرفته اند.
سپس شرکت های ذوب آهن اصفهان با ۹.۴ هزار میلیارد، کاوه جنوب کیش با ۵.۵ هزار میلیارد تومان، فولاد هرمزگان با ۵.۳ هزار میلیارد، فولاد خراسان با ۳.۷ هزار میلیارد و شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با ۳.۵ هزار میلیارد تومان در رتبه های ششم تا دهم ایستاده اند.
در ماه هفتم سال جاری ارزش فروش این تعداد شرکت به ۳۰.۴ هزار میلیارد تومان رسید که این رقم ۷۶ درصد بیشتر از میزان فروش مهر ماه سال قبل بوده است. اما در مجموع عملکرد هفت ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۳۷ درصدی مشاهده می شود.
در مهرماه سال جاری شرکت های فولاد مبارکه با ۶.۷ هزار میلیارد، ملی صنایع مس با ۳.۲ هزار میلیارد، فولاد خوزستان ۳.۸ هزار میلیارد، چادرملو ۲.۵ هزار میلیارد تومان و گل گهر با ۱.۸۶ هزار میلیارد در رتبه های اول تا پنجم از نظر شاخص فروش قرار گرفتند.
در این لیست شرکت های ذوب آهن با ۱.۸۵ هزار میلیارد، کاوه جنوب کیش با ۱.۲ هزار میلیارد، گهرزمین با ۱.۱ هزار میلیارد، فولاد هرمزگان با ۱.۹ هزار میلیارد تومان و فولاد خراسان با ۹۸۰ میلیارد تومان در جایگاه ششم تا دهم شرکت های پرفروش از آغاز فروردین تا آخر مهر ماه ۱۳۹۹ قرار گرفته اند.
منبع:

1399/08/14
21:32:55
5.0 / 5
1382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی