رفع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی پتروشیمی

رفع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی پتروشیمی به گزارش مبل زیبا سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت اظهار نمود: با پیشنهاد و پیگیری های مرکز اصناف و بازرگانان و معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت، مبحث تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی رفع شد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، کامبیز معتمد وزیری اظهار داشت: در جهت سیاست های حمایتی از بخش تولید کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری پیرامون جهش تولید، مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت با تمرکز بیشتر در بخش حوزه فعالیت واحدهای صنفی تولیدی درصدد رفع موانع و مشکلات داخلی است.
وی ضمن اشاره به رفع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی حوزه پتروشیمی کشور، خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی تولیدی مرتبط مکلفند ظرف مدت یک ماه نسبت به ثبت درخواست مجدد، ثبت دقیق آمار تولید و فروش در سامانه بهین یاب اقدام نمایند.
دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور همینطور اظهار داشت: کارگروه های استانی موظفند به قید اولویت نسبت به بررسی دوباره، ظرفیت سنجی و ارسال اطلاعات در مهلت تعیین شده از راه سامانه بهین یاب اقدام نمایند.
وی از حضور و نقش مهم مرکز اصناف و بازرگانان در کمیته مذکور در جهت صیانت از تولید در جامعه صنفی کشور یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری مرکز اصناف، تأمین سایر مواد اولیه از محل تولید داخل یا واردات محقق شود.
سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت تصریح کرد: در این راه تعاملات معاونت های بازرگانی داخلی، امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت به عنوان سه رأس اصلی در تصمیم سازی و تصمیم گیری در این خصوص بسیار مهم و اثرگذار بوده و امید است که در سایه هماهنگی های بعمل آمده و با تاکید بر توان بخش خصوصی بتوان در جهت تحقق جهش تولید در کشور گام برداشت.
منبع:

1399/09/18
17:57:08
5.0 / 5
839
تگهای خبر: بازرگانی , تولید , سازمان , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی