نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها تأكید كرد:

لزوم ارتباط با هیئت نجات غریق در خوزستان برای نجات جان مردم

لزوم ارتباط با هیئت نجات غریق در خوزستان برای نجات جان مردم به گزارش مبل زیبا نماینده خوزستان در شورای عالی استانها اظهار داشت: باتوجه به وجود رودخانه، تالاب، کانال آب و چند دریاچه مصنوعی، ارتباط شهرداری ها با هیئت نجات غریق برای نجات جان افراد در خوزستان لازم است.سید محسن موسوی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر تاکید کرد: فدراسیون نجات غریق وظایف مهمی دارد چونکه فعالیت ناجیان ارتباط مستقیم با جان مردم دارد و بنا بر این کار آنها را بسیار حائز اهمیت می کند.
وی با اعلان اینکه به استقرار و فعالیت گسترده ناجیان غریق در بعضی استانها نیاز است، اضافه کرد: استان خوزستان دارای رودخانه های دائمی، تالاب، کانال و دریاچه های مصنوعی است و این موقعیت اهمیت حضور این ناجیان را بیشتر می کند.
نماینده خوزستان در شورای عالی استانها با اشاره به اینکه این مناطق جاذبه گردشگری بسیاری دارند، بیان کرد: به سبب گرمای هوا خیلی از گردشگران در این مناطق شنا می کنند و بنا بر این حضور ناجیان برای جلوگیری غرق شدگی افراد لازم است.
موسوی زاده اشاره کرد: استان خوزستان به لحاظ شرایط آب و هوایی، در سه یا چهار ماه در سال شنا در رودخانه های این استان صورت نمی گیرد و در بیشترین مواقع سال شاهد شنا در این شناگاه های خوزستان هستیم.
وی با اعلان اینکه ارتباط هیئت غریق نجات و غواصی استان با نهادهای مختلف خصوصاً آموزش و پرورش ضروری می باشد، اظهار داشت: این اتفاق سبب شناسایی استعدادهای جدید و همین طور آموزش افراد به جهت اینکه بتوانند افراد بیشتری را در صورت بروز حادثه از مرگ نجات دهند، می شود.
نماینده خوزستان در شورای عالی استانها اضافه کرد: شورای عالی استانها این ظرفیت را دارد که با مکلف کردن شهرداری ها برای ارتباط با این فدراسیون بتوانند تلفات غرق شدگی را کاهش دهند.


منبع:

1399/11/16
23:55:09
0.0 / 5
721
تگهای خبر: خانه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی