نرخ دلار و سكه افزایش یافت

نرخ دلار و سكه افزایش یافت به گزارش مبل زیبا دلار در ادامه نوسانات روزهای اخیر خود در بازار امروز - چهارشنبه - به سمت افزایش حركت كرده و مجددا به ۴۶۰۰ تومان برگشته است.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، در بین انواع ارز یورو و لیر بیشترین افزایش قمیت را داشتند و پوند انگلستان با كاهش قمیت همراه شده است. این در شرایطی است كه یوان چین بدون تغییر نسبت به روز گذشته عرضه می گردد.
اما دلار آمریكا طی هفته گذشته بالا و پایین نسبتا زیادی داشت. در روزهایی افزایشی و در بعضی روزها كاهشی شده بود. امروز هم با ۱۰ تومان افزایش به نرخ روزهای اخیر خود یعنی ۴۶۰۰ تومان بازگشته است.
بازا سكه هم كه در روز گذشته مسیر كاهشی را پیموده بود امروز به غیر از سكه تمام در سایر اقلام كاهشی شده است. تنها سكه تمام است كه با افزایش نرخ به یك میلیون و ۴۸۷ هزار تومان رسیده است.
اما بازار طلا هم برخلاف روز گذشته معكوس شده و افزایش قیمت پیدا كرده است.

نوع طلا قیمتتفاوت قیمت نسبت به روز گذشته هر گرم طلای ۱۸ عیار۱۴۴ هزار و ۳۶۰ تومان۳۶۰ تومان افزایشمثقال طلا۶۲۵ هزار تومان۱۳۰۰ تومان افزایشاونس طلا در بازار جهانی۱۳۴۲ دلار ۷ دلار افزایشنوع سكه سكه تمام طرح جدیدیك میلیون و ۴۸۷ هزار تومان۷۰۰۰ تومان افزایشنیم سكه۷۳۱ هزار تومان۲۰۰۰ تومان كاهشربع سكه۴۳۴ هزار تومان۵۰۰۰ تومان كاهشسكه گرمی۲۸۹ هزار تومان۱۰۰۰ توما كاهشنوع ارز دلار آمریكا۴۶۰۰ تومان۱۰ تومان افزایشیورو۵۸۱۵ تومان۶۵ تومان افزایشپوند انگلستان۶۶۸۰ تومان۱۰ تومان كاهشلیر تركیه۱۲۸۰ تومان۶۰ تومان افزایشیوان چین۷۶۵ تومانبدون تغییردرهم امارات۱۲۸۵ تومان۵ تومان افزایش


 

1396/11/11
15:34:49
5.0 / 5
4354
تگهای خبر: بازار , دلار , طلا , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی