معاون سازمان صمت خوزستان مطرح كرد

كمبود مرغ زنده برای كشتار در سطح كشور

كمبود مرغ زنده برای كشتار در سطح كشور به گزارش مبل زیبا خوزستان معاون اقتصادی و تجاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اظهار داشت: ظرفیت همه استان های کشور در مرغ کشتار روز زیر 50 درصد است و با مشکل نبود موجودی مرغ زنده مواجهند.عبدالرحمان ناصریان در نشست تنظیم بازار خوزستان که امروز (۱۸ فروردین ماه) برگزار شد، اظهار نمود: میزان کشتار مرغ در خوزستان رو به نزول است و هر روز کمتر می شود و این مساله سبب شده مشکلاتی دراین زمینه داشته باشیم.

به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: کشتارگاه های خوزستان مرغ ندارند که کشتار کنند و تعدادی از آنها روزانه اصلا کشتار نمی کنند.

معاون اقتصادی و تجاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اشاره کرد: استان های معینی تعیین شده که می توانیم از آنها برای خوزستان مرغ خریداری و وارد نماییم اما این مساله نیازمند هماهنگی هایی است که باید در سطوح مختلف صورت گیرد.

ناصریان اظهار داشت: ظرفیت همه استان های کشور در مرغ کشتار روز زیر ۵۰ درصد است و با مشکل نبود موجودی مرغ زنده مواجهند.

در ادامه این جلسه حمید بدوی مدیرکل پشتیبانی امور دام نیز درباب آخرین وضعیت موجودی مرغ و گوشت منجمد در سردخانه های خوزستان اظهار داشت: هم اکنون در سردخانه های استان خوزستان موجودی مرغ منجمد ۲۶۶ تن و موجودی گوشت قرمز حدود ۲۰ تن است.

وی اضافه کرد: موجودی گوشت قرمز کشور کم است اما گوشت وارداتی به کشور وارد شده و در صورت توزیع، به استان خوزستان نیز سهمیه ای اختصاص داده می شود. هر زمان که سهمیه ای به خوزستان اختصاص داده شود مشکلی در توزیع وجود نخواهد داشت.

منبع:

1400/01/19
23:08:55
0.0 / 5
695
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی