رئیس پلیس فتا استان مركزی خبر داد؛

ناكامی هكرها در نفوذ به وبگاه یكی از نهادهای دولتی دراستان مركزی

ناكامی هكرها در نفوذ به وبگاه یكی از نهادهای دولتی دراستان مركزی به گزارش مبل زیبا رئیس پلیس فتا استان مرکزی اظهار داشت: با اقدام تخصصی و بموقع کارشناسان پلیس فتا، از نفوذ هکرها به وبگاه یکی از نهادهای دولتی پیشگیری شد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس احسان آنقی اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا در اقداماتی تخصصی از برنامه ریزی هکرها برای نفوذ به سایت یکی از نهادهای دولتی با آی پی آدرس کشوری خارجی آگاه شدند.
وی اضافه کرد: در برآوردهای تخصصی انجام شده، مشکلات ساختاری این وبسایت شناسایی و از نفوذ هکرها و احتمال خرابکاری های احتمالی خودداری شد.
رئیس پلیس فتا استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ادامه رسیدگی به این موضوع، دست اندرکاران این وبسایت به پلیس فتا استان دعوت شدند و در مورد رعایت نکات پیشگیرانه در بروز هک و نفوذ به این وبسایت مورد آموزش قرار گرفتند.
آنقی بیان نمود: متأسفانه آموزش هک و دسترسی غیر مجاز به اطلاعات دیگر افراد در اینترنت بسیار دیده می شود که باید به انتشاردهندگان این قبیل جزوه و مطالب آموزشی اخطار داد که این اقدام آنها جرم بوده و فرد مرتکب به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد.
وی بیان نمود: کارشناسان پلیس فتا استان آمادگی لازم به منظور کمک به مشاغل و ارگان ها برای پیشگیری از نفوذهای احتمالی و از دست دادن اطلاعات در مقابل حملات هکرها را داشته و با عنایت به رویکرد این پلیس که پیشگیری را مقدم بر طرح شکایت و رسیدگی های قضائی می داند خدمات مشاوره ای را عرضه خواهد نمود.


منبع:

1400/02/02
12:28:07
0.0 / 5
618
تگهای خبر: تخصص , خدمات , دولت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی