هر بخش اقتصادی چقدر وام گرفت؟

هر بخش اقتصادی چقدر وام گرفت؟ مبل زیبا: بررسی تسهیلات پرداختی از طرف یک بانک به بخش های مختلف اقتصادی همچون کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، تجاری، خدمات و صادرات بیان کننده این است که بخش خدمات بیشترین تسهیلات را دریافت کرده اند.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، سهم بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی از کل تسهیلات پرداختی بانک طی سال قبل ۷۳۶۹ میلیارد تومان و سهم بخش صنعت و معدن نیز معادل ۴۰ هزار و ۷۶۸ میلیارد تومان بوده است.

طبق اطلاعات کسب شده از بانک ملی، بخش مسکن و ساختمان از کل تسهیلات پرداختی بانک طی سال قبل به میزان ۲۰۴۵ میلیارد تومان دریافت کرده است.
سهم بخش تجاری و خدمات نیز از کل تسهیلات پرداختی بانک طی سال قبل به ترتیب ۲۳ هزار و ۵۸۵ میلیارد و ۸۶ هزار و ۳۶۵ میلیارد تومان بوده است.
همچنین، بخش صادرات معادل ۳۰۰ میلیارد و ۲۶۹ میلیون تومان بوده است.

علاوه براین، کل میزان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت شده توسط بانک ملی ایران در سال قبل معادل ۱۱ هزار و ۳۳۱ میلیارد تومان در قالب ۲۱۷ هزار و ۲۱۵ فقره بوده است.
این در حالیست که طبق آخرین آمار اعلام شده از طرف بانک مرکزی، تسهیلات پرداختی بانک ها طی ۱۱ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۹ به بخش های اقتصادی مبلغ ۱۶۰۶ هزار میلیارد تومان بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۹۶.۲ درصد افزایش داشته است.

منبع:

1400/02/25
20:36:28
0.0 / 5
463
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی