حضور ۴۵ سرمایه گذار در اینوتكس دهم

حضور ۴۵ سرمایه گذار در اینوتكس دهم به گزارش مبل زیبا دبیر اینوتکس ۲۰۲۱ از حضور ۴۵ سرمایه گذار در این رویداد اطلاع داد و اظهار داشت: پیشبینی می شود میزان سرمایه گذاری در این رویداد بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان شود.


سجاد فشمی در حاشیه دهمین نمایشگاه اینوتکس در گفتگو با ایسنا با بیان این که دهمین دوره این نمایشگاه از امروز آغاز به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ادامه داد، اضافه کرد: در نمایشگاه سال جاری که در محل پارک فناوری پردیس برگزار شده است، ۴۰۰ استارت آپ و شرکت دانش بنیان و فناور به عرضه آخرین دستاوردهای فناورانه خود می پردازند.
وی افزود: در کنار بخش نمایشگاهی بیشتر از ۲۰ رویداد مختلف تجاری و ترویجی برگزار می شود، بگونه ای که هم اکنون رویداد "رویورز پیچ" فولاد در حال برگزاری است.
فشمی تصریح کرد: در این رویداد، صنعت فولاد نیازهای فناورانه خویش را به شرکتهای فناور حاضر در اینوتکس عرضه می کنند و پس از این جلسه، جلسات B۲B میان شرکت ها و بخش صنایع فولاد برقرار می شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه اینوتکس افزود: به غیر از برنامه های عرضه نیازهای فناورانه صنایع که در خلال این رویداد برگزار می شود، رویداد کافه سرمایه برگزار می شود و سال جاری سرمایه گذارانی از کشور ترکیه در این بخش حضور دارند و تا کنون برگزاری ۳۰۰جلسه سرمایه گذاری با شرکتهای ترکیه برنامه ریزی شده است.
وی عرضه سخنرانی و پنل های استیج را از دیگر برنامه های بخش استیج اینوتکس دانست و خاطرنشان کرد: در این بخش چالش های حوزه های اقتصادی، مشکلات تحریم ها، جهانی شدن کسب و کارها و بررسی چالش های زیست بوم کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

فشمی ضمن اشاره به بخش سخنرانی و تحلیل های بخش "نکستیشن" رویداد اینوتکس اظهار داشت: در این بخش حوزه های تخصصی اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاکچین مورد بررسی قرار می گیرد، ضمن آنکه فیلمهای مستند از فیلمسازان خارجی که در مورد این تکنولوژی ها در سال ۲۰۲۱ ساخته شده، اکران خواهد شد. سازنده مستند در این برنامه حضور دارد.
به نقل از ایشان، در نمایشگاه هر شرکت و استارت آپی که نوآوری خاصی در هر حوزه فناوری دارا باشد، در این رویداد حضور دارد.
دبیر اجرایی اینوتکس ۲۰۲۱ با اشاره به اینکه همزمان با افتتاحیه این رویداد سه تفاهمنامه مشترک رونمایی خواهد شد و هر روز هم رونمایی هایی خواهیم داشت، افزود: این رونمایی ها شامل خدمات و محصولات می شود و امروز هم یکی از محصولات فناورانه یکی از شرکتهای فناور رونمایی خواهد شد.
فشمی ضمن اشاره به میزان سرمایه گذاری در این رویداد افزود: در اینوتکس سال قبل در بخش کافه سرمایه ۱۸میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روی استارت آپها سرمایه گذاری شده است.
وی با اشاره به اینکه پیشبینی می شود این سرمایه گذاری در اینوتکس سال جاری به بیش از۲۰ میلیارد تومان برسد، اظهار داشت: در این رویداد ۷ شرکت سرمایه گذاری ترکیه در اینوتکس سال جاری حضور دارند که به صورت آنلاین با این رویداد در تماس هستند، اما سرمایه گذاران ایرانی در این نمایشگاه حضور دارند.
وی افزود: ۳۵شرکت سرمایه گذار ایرانی در بخش کافه سرمایه و ۱۰شرکت در بخش نمایشگاهی حضور دارند. درکل ۴۵ شرکت حضور دارند.

منبع:

1400/02/28
14:06:16
0.0 / 5
400
تگهای خبر: آنلاین , اقتصاد , تخصص , تركیه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی