اقراریان :

عملکرد مدیریت شهری دوره پنجم نمره قبولی نمی گیرد

عملکرد مدیریت شهری دوره پنجم نمره قبولی نمی گیرد به گزارش مبل زیبا عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نمی توان به شورای شهر دوره پنجم نمره قبولی داد چراکه در تمامی حوزه ها همچون حوزه های خدمات شهری، فرهنگی اجتماعی و... موفق نبودند.مهدی اقراریان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره بر عملکرد دوره پنجم مدیریت شهری اظهار داشت: در مجموع نمی توان به شورای شهر دوره پنجم نمره قبولی داد چونکه در تمامی حوزه ها ازجمله حوزه های خدمات شهری، فرهنگی_ اجتماعی، پروژه های عمرانی، ساخت و ساز و نگهداشت سازه هایی که در ادوار گذشته بعنوان سرمایه شهر محسوب می شد، موفق نبودند.
وی اضافه کرد: این موارد در گزارش های معاونین دوره گذشته شهرداری هم مشهود بود و بخصوص در گزارش های آقای جوادی یگانه معاون سابق فرهنگی _ اجتماعی شهرداری به صورت شفاف عنوان شد.
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر با اشاره به اینکه متأسفانه شهرداری تهران گرفتار چالش های سیستمی است و فرآیندهای تصمیم گیری در آن به درستی رعایت نشده است اظهار داشت: ما باید با یک نگاه جدید در عرصه حکمرانی و مدیریت شهری یک بازبینی در ساختارها و روابط بین ساختاری شهرداری ایجاد نماییم.
اقراریان تصریح کرد: گردش کار در شهرداری تهران معیوب است و این هندسه نیازمند به بازبینی است. امیدواریم که شهردار تهران اصلاحات ساختاری را با هماهنگی شورا در دستورکار خود قرار دهد.
وی با اشاره بر ضرورت توجه به انتصاب افراد متخصص در شهرداری عنوان کرد: همان گونه که در موارد قبلی تذکر داده شد، یکی از بزرگ ترین سرمایه های شهرداری منابع انسانی شهرداری است که شامل افراد خدوم و متخصص است. بدین منظور لازم است تا در انتصابات پیش روی شهرداری به این مورد توجه ویژه ای شود.
عضو شورای شهر پایتخت با اشاره به اینکه هماهنگی و همکاری شهرداری تهران با شورا می تواند سبب موفقیت این دوره مدیریت شهری شود، اظهار داشت: یکی از صدمه های دوره پنجم عدم هماهنگی بین شورای شهر و شهرداران بود و همینطور عدم انسجام و هماهنگی اعضای درون شورا که منجر به تغییر و تحولات مختلف در شهرداران شد. امیدوارم که ما با عملکرد مناسب آقای زاکانی گرفتار این گونه مشکلات نشویم.


منبع:

1400/06/26
14:16:48
0.0 / 5
186
تگهای خبر: پایتخت , تخصص , خدمات , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی