نماینده دامغان در مجلس:

تراریخته ها درحال نابودی نسل هستند

تراریخته ها درحال نابودی نسل هستند به گزارش مبل زیبا نماینده دامغان در مجلس با اعلان اینکه تراریخته ها درحال نابودی نسل ها هستند، اظهار داشت: گسترش بیش از پیش یکی از مخاطراتی است که دغدغه های بسیاری در سطح کشور درباره آن وجود دارد.علی اکبر علیزاده برمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نشست کمیسیون کشاورزی با رییس جدید سازمان محیط زیست، اشاره کرد: سازمان حفاظت از محیط زیست تا کنون عمدتا سازمانی تزئینی بوده و توسط دولت مردان به بازی گرفته نمی شد.
وی با اشاره به اینکه نتیجه این رویکرد غلط، بروز خطاهای بسیار فاحش زیست محیطی در حوزه های مختلف بود، ابراز کرد: انتقال آب حوضه های آبریز که بدون مطالعه انجام شد، گسترش بیش از پیش تراریخته ها، نابودی جنگلها، آلودگی آب های زیرزمینی، گسترش سرطانی بلندمرتبه سازی همچون این فجایع هستند.
عضو خانه ملت اظهار داشت: اگر واقعاً عزم وجود دارد که به محیط زیست نقش پررنگی داده شود، رییس این سازمان باید با قوت، قدرت و اقتدار برخورد کند به شکلی که همه سیستم دولت تحت امر برنامه های محیط زیست باشند.
علیزاده برمی بیان کرد: برای اصلاح رویکرد، اولاً تغییر نگرش سازمان محیط زیست و فردی که در رأس آنست خیلی اهمیت دارد ثانیاً سازمان نیاز به پشتوانه مردمی دارد و بهترین پشتوانه گروههای جهادی هستند که با صفا و صداقت و اخلاص در صحنه حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست نیز باید به موضوع تراریخته ها به سرعت و دقت رسیدگی کند، ابراز کرد: تراریخته ها درحال نابود کردن نسل هستند پس دولت باید کاری در این حوزه کند.


منبع:

1400/07/19
10:34:44
0.0 / 5
206
تگهای خبر: تزئین , خانه , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی