استاندار بوشهر:

توسعه روابط استان بوشهر با آفریقای جنوبی

توسعه روابط استان بوشهر با آفریقای جنوبی به گزارش مبل زیبا بوشهر استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت توسعه روابط تجاری و اقتصادی این استان با آفریقای جنوبی اظهار داشت: ظرفیت های استان بوشهر فرصت مهمی برای توسعه روابط در بخش های مختلف با آفریقای جنوبی را فراهم نموده است.


احمد محمدی زاده در نشست فعالان اقتصادی استان بوشهر با سفیر آفریقای جنوبی با اظهار خرسندی از سفر سفیر آفریقای جنوبی به استان اظهار نمود: بوشهر در ساحل خلیج فارس ظرفیت های مهمی در بخش های مختلف دارد و از دیرباز تجار و بازرگانان بوشهر با مناطق شاخ آفریقا همچون زنگبار ارتباط و تعامل داشته اند.
وی با اشاره به اینکه فعالان اقتصادی و بازرگانان استان بوشهر ارتباط نزدیکی با آفریقا دارند، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف انقلاب اسلامی پشتیبانی از مظلومان و مستضعفان جهان است.
استاندار بوشهر افزود: سفر سفیر آفریقای جنوبی در ایران به بوشهر فرصتی برای توسعه پایدار روابط با آفریقای جنوبی است و از همه ظرفیت های استان در این خصوص استفاده می شود.
محمدی زاده ضمن اشاره به ظرفیت های مختلف اقتصادی، تجاری، سرمایه گذاری و صادراتی استان بوشهر تصریح کرد: سفیر آفریقا از توانمندی های استان در بخش های تولیدی، سرمایه گذاری، بندری، تجارت دریایی بازدید کرد که این استان فرصت مهمی برای توسعه روابط تجاری با آفریقای جنوبی را فراهم نموده است.
وی اشاره به تحریم های آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: آمریکا در تحریم ها ضد ایران شکست خورده که همه سیاست مداران بر این مهم اتفاق نظر دارند.
استاندار بوشهر توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای مختلف را از آثار شکست تحریم های آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: بر مبنای برنامه ریزی روابط تجاری و اقتصادی استان بوشهر با آفریقای جنوبی تقویت می شود و توسعه پیدا می کند.
محمدی زاده محصولات صادراتی استان را برشمرد و افزود: ظرفیت های اقتصادی و سرمایه گذاری استان بوشهر در چارچوب یک بسته عرضه می شود.
وی ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه خرما در استان بوشهر تصریح کرد: این نمایشگاه در ماه دوم سال میلادی جدید در بوشهر برگزار و از سفیر، فعالان اقتصادی و تجار آفریقای جنوبی برای حضور در این نمایشگاه دعوت می شود
استاندار بوشهر یکی از پیشنهادات برای تقویت و پایداری ارتباط بوشهر با آفریقای جنوبی را یاد شده قرار داد و بیان نمود: در جهت تقویت توسعه روابط تجاری و اقتصادی استان بوشهر با آفریقای جنوبی پیشنهاد می شود بوشهر بعنوان خواهرخواندگی یکی از شهرهای ساحلی آفریقای جنوبی مورد توجه قرار بگیرد.1401/03/10
21:08:11
0.0 / 5
265
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی