جزئیات وام 50 میلیون تومانی خبرنگاران

جزئیات وام 50 میلیون تومانی خبرنگاران به گزارش مبل زیبا، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با اشاره به اینکه وام ۵۰ میلیون تومانی خبرنگاران با ۱۸ درصد سود و یک ضامن پرداخت خواهد شد، اظهار داشت که مقرر است در گام بعدی وام ۵۰ میلیون تومانی لوازم خانگی ایرانی به ۲۰۰ هزار زوج در چارچوب جهیزیه هم تعلق گیرد.


امید قالیباف در گفتگو با ایسنا، در رابطه با جزئیات تخصیص وام ۵۰ میلیون تومانی به خبرنگاران اظهار داشت: بر مبنای تفاهمنامه سه جانبه بین وزارت صمت، بانکها و تولیدکنندگان، قرار شده وزارت ارشاد اسامی خبرنگارانی که در سامانه معاونت مطبوعاتی این وزارت خانه عضو هستند را به وزارت صمت اعلام نماید تا آنها در چارچوب این تفاهمنامه از بانکها وام ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی ایرانی دریافت نمایند.
تاکید بر پرداخت وام با یک ضامن
به قول وی سود این تسهیلات ۱۸ درصد است. البته تولید کنندگان موظف شدند ۵ درصد تخفیف برای خبرنگاران اعمال کنند. همینطور در تفاهم نامه تاکید شده بانکها فقط با یک ضامن این وام را پرداخت کنند.
قالیباف در پاسخ به سوالی در رابطه با پیچیدگی ثبت اطلاعات خبرنگاران در سامانه وزارت ارشاد، اظهار داشت: این مورد به معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد برمی گردد که باید ثبت نام خبرنگاران را در سامانه تسهیل کند. در اصل وزارت صمت برای اجرای تفاهمنامه آماده است و فقط باید اسامی در اختیار این وزارت خانه قرار بگیرد و بعد هم خبرنگارانی که اسامی آنها در سامانه وجود دارد می توانند برای دریافت وام به بانک رجوع کنند.
سخنگوی وزارت صمت همینطور اظهار داشت که مقرر است در گام بعدی بزودی وام ۵۰ میلیون تومانی لوازم خانگی ایرانی به ۲۰۰ هزار زوج در چارچوب جهیزیه هم تعلق گیرد که جزئیات این طرح بزودی اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: منابع اختصاص داده شده به این طرح ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.
منبع:

1401/05/24
08:57:06
0.0 / 5
199
تگهای خبر: تجارت , تولید , ثبت نام , خانه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی