مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی خوزستان تاكید كرد

نگاه ویژه به دانش بنیان ها

نگاه ویژه به دانش بنیان ها مبل زیبا: به گزارش مبل زیبا، خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با تاکید بر توجه ویژه به بحث دانش بنیان اظهار داشت: 50 شرکت در شهرک های صنعتی خوزستان استعداد دانش بنیان شدن دارند که توسط مشاوران شرکت شهرک های صنعتی خوزستان شناسایی شده اند و به این شرکتها خدمات مشاوره ای رایگان داده می شود تا مسیر دانش بنیان شدن آنها به بهترین شکل طی شود.علی مهدی پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به کارهای شرکت شهرک های صنعتی در زمینه دانش بنیان اظهار نمود: در شهرک های صنعتی خوزستان ۲۸ شرکت دانش بنیان مستقر است که در زمینه تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته صنایع فلزی، شیمیایی و تجهیزات پزشکی فعالیت دارند.

وی با اعلان اینکه نگاه به بحث شرکت های دانش بنیان در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، نگاهی ویژه است، اضافه کرد: این ۲۸ شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی اهواز و دزفول فعال می باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اظهار داشت: همه تلاش ما بر این است تا علاوه بر افزایش شرکت های دانش بنیان، این شرکتها در همه شهرک های صنعتی استان بسط داده شوند تا شاهد توسعه دانش بنیان در سراسر شهرک های صنعتی استان باشیم.

مهدی پور افزود: شرکت شهرک های صنعتی خوزستان مشوق هایی را برای فعالیت شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی در نظر گرفته است به گونه ای که در واگذاری زمین به این نوع شرکتها بهترین شرایط برای آن قرار داده می شود.

وی اضافه کرد: در بعضی از شهرک های صنعتی بواسطه بالا بودن تقاضا برای بحث واگذاری زمین مزایده به انجام می رسد اما برای شرکت های دانش بنیان بدون پیموده شدن روند مزایده، زمین در اختیار این شرکتها قرار داده می شود.

مهدی پور عنوان کرد: استقرار شرکت های دانش بنیان در زمینه تحقیق و توسعه در مجتمع کسب وکار شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز یکی دیگر از بحث های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از این شرکتها است.

وی با اعلان اینکه ۵۰ شرکت در خوزستان استعداد دانش بنیان شدن دارند که توسط مشاوران شرکت شهرک های صنعتی خوزستان شناسایی شده اند، اظهار داشت: به این شرکتها خدمات مشاوره ای رایگان داده می شود تا مسیر دانش بنیان شدن آنها به بهترین شکل طی شود.
1401/05/26
09:52:01
0.0 / 5
196
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی