موجودی های تجاری آمریکا صعود کرد

موجودی های تجاری آمریکا صعود کرد به گزارش مبل زیبا، موجودی های تجاری ایالات متحده در ماه ژوئن در بحبوحه نشانه هایی از افزایش شدید سهام در بخش خرده فروشی باوجود افزایش فروش، به شدت افزایش پیدا کرد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، وزارت بازرگانی اعلام نمود موجودی های تجاری بعد از رشد ۱.۶ درصدی در ماه مه، ۱.۴ درصد افزایش پیدا کرد. موجودی ها جزء اصلی تولید ناخالص داخلی هستند. افزایش ماه ژوئن مطابق با انتظارات اقتصاددانان بود. موجودی انبارها در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸.۵ درصد افزوده شد.
همان گونه که در گزارش پیشبینی انتشار یافته در ماه گذشته تخمین زده شد، موجودی های خرده فروشی در ژوئن ۲ درصد افزوده شد و این به دنبال افزایش ۱.۶ درصدی در ماه مه بود. موجودی وسایل نقلیه موتوری به جای ۳.۱ درصد در ماه گذشته، ۳.۳ درصد افزایش پیدا کرد. آنها در ماه مه ۲.۴ درصد پیشرفت داشتند.
موجودی های خرده فروشی بدون احتساب خودرو ها که به محاسبه تولید ناخالص داخلی می پردازند، به جای ۱.۶ درصد که در ماه گذشته ارزیابی شده بود، ۱.۵ درصد افزوده شد.
موجودی های تجاری در سه ماهه اول با کاهش هزینه های مصرف کننده افزایش پیدا کرد. موجودی مازاد، بخصوص در خرده فروشان، سبب شد تا کسب و کارها تمایل اندکی برای ادامه ذخیره سازی داشته باشند که بر تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم تاثیر گذاشت.
طبق گزارش رویترز، اقتصاد بعد از کاهش ۱.۶ درصدی در دوره ژانویه تا مارس، با نرخ سالانه ۰.۹ درصد در سه ماهه دوم منقبض شد. موجودی های عمده فروشی در ماه ژوئن ۱.۸ درصد افزایش پیدا کرد. فروش تجاری بعد از افزایش یک درصدی در ماه مه، ۱.۳ درصد در ژوئن افزوده شد.
منبع:

1401/05/27
13:11:27
0.0 / 5
195
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی