معاون سازمان جهاد كشاورزی خوزستان عنوان كرد

توسعه گلخانه رکن مهم در سند ملی سازگار با کم آبی

توسعه گلخانه رکن مهم در سند ملی سازگار با کم آبی به گزارش مبل زیبا، خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: توسعه گلخانه ها یکی از ارکان مهم در سند ملی سازگاری با کم آبی است.تورج نوروزی در جلسه ستاد توسعه گلخانه ها اظهار نمود: توسعه گلخانه ها یکی از ارکان مهم در سند ملی سازگاری با کم آبی است و در کنار توسعه شبکه های نوین آبیاری بسیار سفارش شده است.

وی اضافه کرد: با عنایت به این که کشت سبزی و صیفی آب بر است بر کشت این محصولات در گلخانه بسیار تاکید گردیده است.

محمد حسنی نسب مدیر امور باغبانی سازمان هم در این نشست اظهار نمود: امسال ۲۵ هکتار توسعه گلخانه ها با پیشرفت فیزیکی ۴۸.۷ درصد در سطح ۱۲ شهرستان انجام گرفته است.

وی افزود: در شهرستان باغملک از ۱۱ هکتار ۳ هکتار به صورت خوداجرایی بوده که این نشان از کار ترویجی خوبی است که در این شهرستان صورت گرفته است.

به گزارش مبل زیبا به نقل از جهاد کشاورزی خوزستان، حسنی نسب خاطرنشان کرد: طبق دستور وزارت مقرر شده طی چند سال آینده سطح سبزی و صیفی کشور به گلخانه ها منتقل شود.

وی افزود: تا ۲۴ مهرماه در ۱۰ شهرستان یک هزار و ۳۰۰ میلیاردریال جهت ۲۴ هکتار تسهیلات اعطا شده است و طی چند روز آینده سامانه در ارتباط با تسهیلات تبصره ۱۸ برای متقاصیان باز خواهد شد

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: ۱۴گلخانه در استان محصولات خویش را به کشورهای دیگر صادر می کنند.
1401/08/23
11:57:10
0.0 / 5
215
تگهای خبر: توسعه , تولید , خانه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی