تولید آمریکا از رونق افتاد

تولید آمریکا از رونق افتاد به گزارش مبل زیبا، تولید کارخانه های ایالات متحده در ماه اکتبر کمتر از حد انتظار بود که نشان داده است با تعدیل تقاضای داخلی و جهانی، تولید قدرت را از دست می دهد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، بر مبنای داده های فدرال رزرو که در روز چهارشنبه (۱۶ نوامبر) انتشار یافت، افزایش ۰.۱ درصدی تولید کارخانه در ماه گذشته به دنبال افزایش ۰.۲ درصدی در ماه سپتامبر بود. کل تولید صنعتی با احتساب معادن و تاسیسات، در ماه اکتبر ۰.۱ درصد کاهش پیدا کرد که دومین کاهش در سه ماه گذشته است.
اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیشبینی کرده بودند که تولید کارخانه ها در ماه گذشته ۰.۲ درصد افزایش یابد و تولید نسبت به اکتبر سال قبل ۲.۴ درصد افزایش پیدا کرده است. نرخ های بهره بالاتر و چرخش هزینه ها به خدمات، تولید را محدود می کند که ۱۱.۳ درصد از اقتصاد ایالات متحده را تشکیل می دهد.
تولید در کارخانه های خودروسازی در ماه گذشته دو درصد افزایش پیدا کرد. همینطور در تولید تجهیزات الکتریکی، لوازم و قطعات و همینطور تجهیزات هوافضا و حمل و نقل افزوده شد اما منابع ساخت وساز و تولید مواد کاهش پیدا کرد. در نتیجه، تولید کلی صنعتی در ماه اکتبر بعد از افزایش ۰.۱ درصدی در سپتامبر، ۰.۱ درصد کاهش پیدا کرد.
تولید کارخانه بدون احتساب خودرو، راکد شد و ضعیف ترین آمار در چهار ماه گذشته را به ثبت رساند. با عنایت به این که سیاست گذاران فدرال رزرو، نرخ های بهره را می افزایند، چشم انداز برای تولیدکنندگان ضعیف است.
سفارشات کارخانه ها امکان دارد به تضعیف خود ادامه دهند چونکه خیلی از خرده فروشان به دنبال کاهش مازاد موجودی هستند.
منبع:

1401/08/26
12:31:50
0.0 / 5
160
تگهای خبر: اقتصاد , تجهیزات , تولید , خانه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی