در ماه نوامبر انجام شد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد 6 ساله را زد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد 6 ساله را زد مبل زیبا: فعالیت کارخانه روسیه در نوامبر با سریع ترین سرعت در حدودا 6 سال اخیر رشد می کند.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، یک نظرسنجی تجاری امروز(پنجشنبه) نشان داد که بخش تولید روسیه در ماه نوامبر به سبب افزایش تولید و سفارش های جدید با سریع ترین سرعت خود در حدودا ۶ سال اخیر گسترش یافت و از نزول به سمت انقباض در ماه گذشته بازگشت.
شاخص مدیران خرید اس اندپی گلوبال در نوامبر از ۵۰.۷ در ماه اکتبر به ۵۳.۲ افزوده شد و از مرز ۵۰ که انبساط را از انقباض جدا می کند فاصله گرفت و به بالاترین حد خود از ژانویه ۲۰۱۷ رسید.
اس اندپی گلوبال اعلام نمود که تقاضا همچنان توسط مشتریان داخلی ادامه دارد برای اینکه سفارشات صادراتی جدید باردیگر به شدت کم شده است. با وجود این، فروش بیشتر جدید موجب افزایش مجدد اشتغال و موجودی ها شد. تحریم ها مقابل مسکو همچنان بر تقاضای مشتریان خارجی تاثیر می گذارد و سفارش های صادراتی جدید با سرعت شدیدی برای دهمین ماه متوالی کاهش پیدا می کند.
طبق گزارش رویترز، اس اندپی گلوبال اظهار داشت که با وجود تمدید بیشتر زمان تحویل تامین کنندگان در بین چالش ها و اختلالات لجستیکی، شرکتها خرید ورودی خودرا با سریع ترین سرعت از ژانویه ۲۰۱۷ گسترش دادند. در همین حال، اعتماد تجاری، با پشتیبانی از امید به سفارش های جدید، به دومین رکورد خود از آوریل ۲۰۱۹ رسید.
منبع:

1401/09/10
13:58:39
0.0 / 5
329
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خانه , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی