معاون استاندار لرستان:

پیشرفت ها، اقتصادی و پیوست فرهنگی داشته باشند

پیشرفت ها، اقتصادی و پیوست فرهنگی داشته باشند به گزارش مبل زیبا، لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد اظهار داشت: پیشرفت ها اقتصادی و پیوست فرهنگی داشته باشند.


مجید منعمی در اولین نشست هم اندیشی شورای اسلامی شهر و شهرداری بروجرد با مجمع بروجردی های مقیم تهران که ۲۴ آذرماه در تالار مهرگان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه اقتصاد حرف بسیار زیادی هست.
وی اشاره کرد: در ادوار گذشته فاصله ای بین مردم و مسئولین به دلیلهای مختلف به وجود آمده اما رییس جمهور با شعار دولت مردمی دعوت کرده اند که از ظرفیت های مردمی استفاده گردد.
فرماندار بروجرد اشاره کرد: باید از ظرفیت بروجردی های مقیم تهران برای پیشرفت و توسعه شهرستان استفاده گردد.
منعمی افزود: دشمن از فضای رنج و مشقت اقتصادی مردم که قسمتی از آنرا خودش رقم زده نهایت استفاده را می کند که راه حل مشکلات اقتصادی رونق تولید و اشتغال است.
وی بیان کرد: در پیشرفت ها باید تمام ابعاد در نظر گرفته شود بطوریکه اقتصادی باشد و پیوست فرهنگی داشته باشد.
معاون استاندار لرستان افزود: برنامه های دولت در شهرستان بر پایه رفع محرومیت ها و مشکلات با تاکید بر داشته های استان و استفاده از ظرفیت های داخل و خارج استان خواهد بود.
منعمی عنوان کرد: برای حل مشکلات و توسعه شهرستان خواهان ارائه ایده ها و نقطه نظرات هستیم که زمینه استفاده از این ظرفیت با برگزاری و استقبال از نشست های هم اندیشی فراهم می آید.
منبع:

1401/09/25
13:40:01
0.0 / 5
327
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی