یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد،

مشكل دستگاه های پز به صورت موقت حل می گردد

مشكل دستگاه های پز به صورت موقت حل می گردد مبل زیبا: یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس از رفع شدن موقت مبحث مشكلات خرید از پز توسط بانك مركزی اطلاع داد و اظهار داشت كه مقرر است در این خصوص برنامه ای و طرحی از جانب بانك مركزی عرضه شود.


احمد اناركی محمدی در گفت وگو با ایسنا در مورد مشكلاتی كه به تازگی درباره خرید با استفاده از دستگاه های پز بوجود آمده توضیح داد: خیلی از پمپ بنزین ها در جایگاه ها نوشته اند كه خودپرداز نداریم. مبحث مهم دیگر كه باید توجه گردد این است كه مدتی كه پول مردم تا به حساب آنها می رود، باید مشخص شود كه پول آنها كجاست و به حساب چه كسی می رود. مردم مطالبه دارند و می خواهند كه بدانند این پولشان به كجا می رود؟

وی اضافه كرد: این مورد معضلاتی را به دنبال دارد. بانك مركزی حق ندارد كه این كار را انجام دهد. با آقای پورابراهیمی در مورد آخرین وضعیت این مورد صحبت كردم. آقای پورابراهیمی گفتند كه این مورد را پیگیری كردند و قرار شده است بانك مركزی به صورت موقت فعلا این مشكل را برطرف كند و در آینده برنامه و طرحی را به ما بدهد كه هم بر هدف این مورد برای بحث پولشویی، كنترل و مشخص شدن اینكه این پول به كجا می رود، كار شود و هم اینكه كار مردم نخوابد.

این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس در انتها تصریح كرد: این اتفاق در تمام دنیا می افتد ولی باید زیرساخت ها را به گونه ای طراحی نماییم كه مشخص شود این پول كجا و چگونه می رود. مقرر است بانك مركزی به صورت موقت این مورد را برطرف كند و تا یك ماه آینده طرح نهایی این مورد را بدهد.


1396/11/23
14:26:26
5.0 / 5
5027
تگهای خبر: اقتصاد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی