برای مذاكره با بخش خصوصی تهران

چینی ها با یک هیات تجاری بزرگ به ایران می آیند

چینی ها با یک هیات تجاری بزرگ به ایران می آیند به گزارش مبل زیبا، اتاق بازرگانی تهران از برنامه ریزی برای حضور یک هیات تجاری چینی در ایران اطلاع داد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، یک هیات تجاری ۴۵ نفره از استان جی لین در شرق چین به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های بنگاه های تولیدی ایرانی و ارتقای سطح همکاریهای تجاری-اقتصادی بین دو کشور به تهران می آید.
حسام الدین حلاج، معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران با بیان این خبر عنوان نمود که این هیات تجاری به دعوت رسمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به کشورمان عزیمت خواهد نمود.
در ترکیب این هیات تجاری، کارآفرینان و فعالان اقتصادی از صنایع دارای مزیت در استان جی لین و در حوزه های قطعات خودرو، کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات بهداشتی و آرایشی، پوشاک و منسوجات، قطعات صنعتی، مبلمان و... حضور دارند که به منظور دیدار و مذاکره با فعالان اقتصادی در استان تهران و اعضای اتاق های بازرگانی به تهران می آیند.
مطابق برنامه اعلام شده، یک همایش تجاری در روز یکشنبه مورخ ۲۸ خردادماه ۱۴۰۲ با حضور مقامات دو طرف برنامه ریزی شده و فعالان اقتصادی می توانند برای حضور در این جلسه و دیدار و گفتگو با اعضای هیات در وبسایت اتاق تهران ثبت نام کنند.
مهلت ثبت نام برای حضور در این جلسه تا روز سه شنبه مورخ ۲۳ خردادماه تعیین شده است. حضور در این رویداد هیچ گونه هزینه ای برای اعضای اتاق و فعالان اقتصادی در برندارد، اما ثبت نام الزامی است. لازم به ذکر است که فرم ثبت نام باید به زبان انگلیسی پر شود تا در اختیار طرف چینی قرار گیرد.
منبع:

1402/03/20
10:41:18
0.0 / 5
186
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی