اشتغالزایی در صنایع نساجی ایران

اشتغالزایی در صنایع نساجی ایران به گزارش مبل زیبا مدیر كل دفتر صنایع نساجی و پوشاك وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: صنعت نساجی با ۵ درصد سرمایه گذاری در كل كشور، ۱۳ درصد اشتغال بوجود آورده است.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، افسانه محرابی روز گذشته (پنج شنبه) در مراسم افتتاح رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با اشاره به اینكه صنعت نساجی در كشور دارای ۹۸۰۰ واحد تولید و ۲۸۰ هزار اشتغال است، اظهار نمود: این صنعت با ۵ درصد سرمایه گذاری در كل كشور، ۱۳ درصد اشتغال بوجود آورده است.

وی با اشاره به اینكه صنعت نساجی بسیار قاچاق پذیر و از این لحاظ لطمه پذیر شده است، اضافه كرد: صنعت گران لازم است به مسائلی مانند مباحث مدیریت مالی، به روزرسانی ماشین آلات، تولید، تكنولوژی و برنامه ریزی توجه نمایند.
مدیر كل دفتر صنایع نساجی و پوشاك وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه باید نمایشگاهی در سطح بین المللی برگزار گردد تا ایران به جایگاه اصلی صنعت نساجی بازگردانده شود، اظهار داشت: امید می رود دوره های بعدی نمایشگاه صنعت نساجی در استان اصفهان بعنوان پایتخت صنعت نساجی در سال های آتی برگزار گردد.

محرابی ادامه داد: همچون اقدامات انجام شده در دفتر صنایع نساجی و پوشاك وزارت صنعت، معدن و تجارت اجرایی شدن دستورالعمل واردات پوشاك برپایه صدور گواهی فعالیت، تعامل گمرك برای محدود كردن واردات و استقرار گمركات كشور در مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می باشد.


 

1396/11/27
16:37:36
5.0 / 5
5940
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی