مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار:

عرضه محصولات ارگانیك در۳۰بازار، ادامه جشنواره نوروزی تا ۲۵فروردین

عرضه محصولات ارگانیك در۳۰بازار، ادامه جشنواره نوروزی تا ۲۵فروردین مبل زیبا: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار اظهار داشت: محصولات ارگانیك در روزهای نوروز هم در ۳۰ بازار عرضه می گردد.عبدالحسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عرضه محصولات ارگانیك در بازارهای میوه و میادین در جشنواره نوروزی اظهار داشت: واقعیت این است كه میزان تولیدات محصولات ارگانیك چندان بالا نیست و ما هنوز زمینه تولید میوه های ارگانیك را به طور گسترده نداریم.
وی اضافه كرد: در واقع باید گفت میزان تولید كم است و فراوانی در بازار ندارد. بیشتر مبحث فراورده ها و خشكبار است. با این حال حدود ۳۰ بازار در میادین برای عرضه محصولات ارگانیك داریم و در روزهای نوروز هم فعال می باشند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار ادامه داد: باید در حوزه میوه ارگانیك بیشتر كار نماییم و از تولید كنندگان بیشتر حمایت شود. ما جشنواره های ارگانیك برگزار كردیم كه بیشتر بحث حمایتی از تولیدكنندگان است.
مدیرعامل میادین میوه و تره بار با اشاره به بحث جشنواره نوروزی اضافه كرد: با عنایت به تخفیفات و تفاوت ۵۰ درصدی قیمت ها، احیانا یك تا ۱.۵ میلیون نوبت خرید از مراكز خواهیم داشت.
وی اظهار داشت: این جشنواره از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین ماه به مدت یك ماه می باشد و مراكز میادین میوه و تره بار روز عید و روز پس از آن تعطیل هستند و از ۶ فروردین تا ۱۲ فروردین مراكز میوه و تره بار از ساعت ۸ تا ۱۳ مشغول به فعالیت خواهند بود.

1396/12/28
20:17:07
5.0 / 5
5015
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی