تاثیر مبل های زرد رنگ بر دكوراسیون

تاثیر مبل های زرد رنگ بر دكوراسیون مبل زیبا: اتاق نشیمن فضای اجتماعی خانه است بنابراین همه ما سعی می كنیم آنرا صمیمی، شیك، گرم و دعوت كننده نشان بدهیم. اما برای جذابیت دكوراسیون حضور عناصری مانند مبل رنگ زرد یا سایر عناصری كه كمتر كسی انتظار دیدن آنها را دارد راهی ساده و در عین حال بسیار تاثیر گذار می باشد.


مهم نیست كه دكوراسیون اتاق نشیمن یا پذیرایی شما به چه سبك و سیاقی چیده شده باشد، قرار دادن ست مبلمان راحتی با رنگ زرد سریعا فضا را شاد، روشن و جذاب نشان می دهد. در این مطلب با مدل های جدید مبل راحتی رنگ زرد آشنا خواهید شد كه نمونه مشابه به آنها را كمتر جایی مشاهده كردید. 
همانطور كه در بالا گفتم، مزیت بزرگ مبل رنگ زرد این است كه می توان آنرا در تمامی سبك ها از مدرن و مینیمال گرفته تا معاصر و حتی سنتی و كلاسیك نیز استفاده كرد. جالب است بدانید كه به توصیه بسیاری از طراحان داخلی اولین رنگ برای جایگزینی رنگ سفید، رنگ زرد است. وقتی قدم به فضایی زرد رنگ می گذارید سخت می شود احساس شادی و خوشحالی نكرد. زرد را می شود با رنگ های زیادی تركیب كرد یا اینكه آنرا به صورت تك فقط در عناصر بزرگ خانه مانند مبل راحتی بكار برد.
مبل رنگ زرد به طور طبیعی خیلی خوب با عناصری به رنگ طلایی تركیب می شود، بنابراین بدون نگرانی رنگ طلایی را با استفاده از لوازم فلزی مثل میز جلو مبلی به اتاق نشیمن اضافه كنید. حتی در اتاق هایی كه دیوارشان با تابلوهای هنری بزرگ و زیبا تزیین شده باشد، بازهم ست یا نیم ست مبل راحتی به زرد رنگ خیلی زیبا خود را نشان خواهد داد. اگر دوست ندارید رنگ زرد خیلی حضوری چشم گیری در دكوراسیون داشته باشد، بجای كل ست مبل كافی است یك صندلی راحتی تك را با رنگ زرد به دكوارسیون اضافه كنید.
از آنجایی كه بیشتر اتاق نشیمن خانه های ایرانی رنگ سفید دارد، نیاز به رنگی جذاب و انرژیك در دكوراسیون به شدت احساس می شود. مسلما رنگ زرد برای تركیب با رنگ سفید در اتاق هایی با سقف و دیوارهای تماما سفید بهترین انتخاب خواهد بود. رنگ زرد از سردی فضا می كاهد و حالتی دوستدانه و صمیمی به دكوراسیون می دهد. یك اتاق نشیمن همیشه باید دوستدانه و دعوت كننده باشد و مبل راحتی به رنگ زرد می تواند خیلی ساده چنین جوی را در اتاق نشیمن ایجاد كند.
همانطور كه در ابتدای مطلب اشاره شد، رنگ زرد را می شود با رنگ های بسیار زیادی تركیب كرد. عده زیادی فكر می كنند رنگ زرد كار تزیین اتاق نشیمن را سخت تر می كند چرا كه ست كردن سایر لوازم خانه با مبل رنگ زرد بنظرشان غیر ممكن می آید. اما این باور كاملا غلط است. رنگ زرد تقریبا با همه نوع سبك و رنگی مچ می شود. بغیر از طلایی و سفید، رنگ هایی مانند مشكی، خاكستری، آبی، سبز و حتی قرمز بسیار عالی و شیك تركیب می شود. بنابراین اصلا نگران نباشد و رنگ زرد را با اطمینان كامل برای مبلمان خود انتخاب كنید.
تركیب كردن رنگ های روشن كاری بسیار فرح بخش در تزیین دكوراسیون خانه محسوب می شود، احتمالا شما هم برای تزیین اتاق خوابتان چنین كاری را انجام داده اید. در اتاق نشیمن هم تقریبا همین شرایط برقرار است، به عبارت دیگر، اصول كار یكسان است. مهم ترین قدم پیدا كردن بهترین راه برای بنمایش گذاشتن یك رنگ خاص است. در مورد چیدمان با مبل رنگ زرد، باید اجازه بدهید مبل راحتی در مركز توجه قرار بگیرد، اما نه به این معنی كه فضای اطراف را به حال خود رها كنید، بهتر است در كنار مبل زرد، از عناصری به رنگ دیگر مانند گیاهان گلدانی سبز رنگ نیز اسنفاده كنید.
اما هستند افرادی هم كه از رنگ های درخشان و شاد خوششان نمی آید، زیرا چنین رنگ هایی سریعا در مركز توجه قرار می گیرند. برای چنین افرادی، سایه های لطیف تر رنگ زرد توصیه می شود. مثلا خردلی یك گزینه مناسب برای افرادی است كه خواستار محیطی آرام و خنثی تر هستند. برای دكوراسیون های مدرن هم توصیه می شود تعداد رنگ های شاد را نهایتا به دو عدد رسانده و از این بیشتر رنگ دیگری قرار ندهید. مثلا ست مبل راحتی زرد رنگ در كنار لامپ یا آباژور زمینی نارنجی برای یك دكوراسیون مدرن و مینمال كافی است.
1396/06/05
18:21:22
5.0 / 5
6769
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی