تامین اجتماعی مسابقه پیامكی پشتیبانی از كالای ایرانی برگزار می نماید

تامین اجتماعی مسابقه پیامكی پشتیبانی از كالای ایرانی برگزار می نماید مبل زیبا: سازمان تامین اجتماعی به مناسبت بزرگداشت روز كارگر و به دنبال نامگذاری سال۱۳۹۷ از جانب مقام معظم رهبری مسابقه پیامكی پشتیبانی از كالای ایرانی برگزار می نماید.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سازمان تامین اجتماعی به مناسبت بزرگداشت روز كارگر و به دنبال نامگذاری سال۱۳۹۷ از جانب مقام معظم رهبری با عنوان سال"حمایت ازكالای ایرانی"، برای ترویج و توسعه خرید كالای ایرانی كه منجر به پشتیبانی از كارگران ایرانی خواهد شد، اقدام به برگزاری مسابقه پیامكی با عنوان «حمایت از كالای ایرانی» می كند. گفتنی است، مهلت شركت در این مسابقه از روز دوشنبه بیستم فروردین ماه لغایت یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری، مصادف با روز جهانی كارگر، خواهد بود. همچنین، شانزدهم اردیبهشت ماه از بین تمامی شركت كنندگان، به قید قرعه، اسامی ۳۰ نفر انتخاب و در پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و كانال تلگرامی این سازمان به نشانی https: //t.me/taminnews منتشر و با استفاده از سامانه پیامكی به برندگان اطلاع داده خواهد شد. علاقه مندان در سراسر كشور می توانند جهت شركت در این مسابقه، عدد گزینه مورد نظر را برای پرسش مطرح شده به سامانه پیامكی ۱۰۰۰۱۴۲ ارسال نمایند.
دلایل حمایت مردم ایران از خرید كالای ایرانی كدام است؟ ۱- تولید اشتغال برای كارگر ایرانی و كاهش بیكاری جوانان ۲- خود كفائی و كاهش وابستگی به كشورهای خارجی و صادرات كالا به خارج از كشور ۳- تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی و خروج از ركود اقتصادی ۴ - افزایش سرمایه گذاری در صنایع ملی ۵- افزایش رفاه اجتماعی ناشی از رونق اقتصادی ۶- حفظ ذخائر ارزی كشور و كاهش عرضه كالای قاچاق ۷- جلوگیری از اشاعه فرهنگ خارجی ناشی از مصرف كالاهای خارجی ۸- همه موارد فوق

1397/01/21
14:45:07
5.0 / 5
4357
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان , طلا , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی