عرضه دستگاهی برای كنترل وسایل برقی از طریق دور

عرضه دستگاهی برای كنترل وسایل برقی از طریق دور مبل زیبا: یكی از واحدهای فناوری مركز رشد واحد دانشگاه آزاد رشت دستگاه كنترل از طریق دوری را عرضه نموده كه می توان از این طریق تجهیزات برقی خانه را خاموش و یا روشن كرد.محمدعلی جوافشان، مجری طرح در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به چالش های كشور برای تامین آب مصرف، اظهار داشت: در این راستا به منظور كاهش آب مصرفی دستگاه آبیاری اتوماتیك برای مصارف خانگی را عرضه كردیم.

وی با اشاره به اینكه این دستگاه به شیر آب متصل می شود، اظهار نمود: دستگاه آبیاری طراحی شده مجهز به تایمری است كه از یك ثانیه تا 16 ساعت قابلیت تنظیم دارد و می توان بر این اساس میزان زمان آبیاری را از یك ثانیه تا چند ساعت تنظیم كرد.

جوافشان طراحی و ساخت دستگاه كنترل رطوبت و دما برای مرغداری ها و سالن های پرورش قارچ را از دیگر دستاوردهای تحقیقاتی این واحد فناوری نام برد و خاطرنشان كرد: دقت حسگر گرمایی این سیستم 625 صدم درجه و دقت حسگر دمایی آن 5 درجه است.

وی با اشاره به ساخت دستگاه پریز كنترلی در این واحد فناوری تصریح كرد: این دستگاه به صورت سه راهی تولید شده است كه یك طرف آن به برق مستقیم متصل است و طرف دیگر به گونه ای طراحی شده كه می توان از طریق دور تجهیزات برقی را روشن و یا خاموش كرد.

به گفته مجری طرح، این دستگاه باعث كاهش مصرف برق خواهد شد.
1397/02/12
19:12:04
5.0 / 5
4929
تگهای خبر: خانه , دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی