انتقاد رئیس اتاق اصناف كرمانشاه:

مالیات بازاریان كرمانشاه و اصفهان را یكسان می گیرند

مالیات بازاریان كرمانشاه و اصفهان را یكسان می گیرند مبل زیبا: رئیس اتاق اصناف كرمانشاه از وضعیت مالیات اصناف كرمانشاه گلایه نمود و اظهار داشت: مالیات بازار كرمانشاه و اصفهان را یكی می گیرند.


به گزارش خبرنگار ایسنا، رضا سلیم ساسانی در نشست فعالان بخش خصوصی و مجمع نمایندگان استان كرمانشاه با اشاره به معضل بیكاری استان كرمانشاه، اظهار نمود: تولید شغل جدید نمی خواهیم، فعلا باید تلاش نماییم همین مشاغل موجودی كه داریم حفظ نماییم.
وی از اشتغالزایی قابل توجه حوزه اصناف یاد كرد و ادامه داد: بازار كرمانشاه با مشكلات متعددی مواجه می باشد كه اگر فكری به حال آن نشود همین اشتغال موجود را هم از دست می دهیم.
رئیس اتاق اصناف كرمانشاه به مبحث بالا بودن مالیات برای بازاریان كرمانشاه اشاره نمود و اضافه كرد: مالیات برای بازار كرمانشاه و اصفهان را یكسان حساب می كنند.
سلیم ساسانی درباره حقوق بازرسین اتاق اصناف كرمانشاه هم تصریح كرد: مبحث حقوق بازرسین اتاق اصناف چند سال است كه مطرح می گردد و محلی برای پرداخت حقوق آنها نداریم.
وی تصریح كرد: این در شرایطی است كه بر مبنای قانون باید 33 درصد از درآمد حاصل از جرایم كه به خزانه دولت می رود به اتاق های اصناف برای حقوق بازرسین داده شود كه تا كنون چیزی پرداخت نشده است.
در ادامه عارف ابراهیمی رئیس خانه معدن كرمانشاه نیزاز عدم توجه به حوزه معدن در كشور انتقاد نمود و اضافه كرد: از نمایندگان مجلس توقع داریم پیگیر تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند تا توجه به حوزه معدن بیشتر شود.
وی بخش خصوصی را بی كس ترین بخش در كشور دانست كه هیچكس حامی آن نیست كه در شرایط بسیار بد فضای كسب و كار به سختی فعالیت می كند.
همینطور سجاد سنجابی مدیرعامل تشكل های حمایتی و هدایتی كشاورزی ایران هم اظهار داشت: كشاورزان قشری مظلوم هستند كه كسی سراغ آنها نمی آید تا به مشكلاتشان رسیدگی كند. اكنون كشاورزان كرمانشاه با مشكلات زیادی مواجهند برای مثال هنوز پول چغندرهای خویش را دریافت نكردند.
سنجابی از حضور كارگران افغانی بر سر مزارع كرمانشاه هم انتقاد نمود و خاطرنشان كرد: اصفهانی ها زمین های كشاورزی كرمانشاه را می گیرند و از كارگران افغانی استفاده می نمایند، این در شرایطی است كه خیلی از جوانان كرمانشاه بیكارند.
فردین امیری رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری هم با اشاره به مشكلات حوزه گردشگری استان، اظهار داشت: نباید بخش دولتی را در حوزه گردشگری بر بخش خصوصی حاكم نماییم.
او همینطور خواهان راه اندازی پروازهای بین المللی در فرودگاه كرمانشاه شد كه می تواند به گردشگری استان كمك نماید.




1397/03/13
19:21:04
5.0 / 5
4431
تگهای خبر: بازار , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی