مدیركل استاندارد استان تهران به ایسنا خبر داد

ابطال پروانه استاندارد هشت فرآورده غذاییبعلاوه اسامی

ابطال پروانه استاندارد هشت فرآورده غذاییبعلاوه اسامی مبل زیبا: مدیركل استاندارد استان تهران از ابطال پروانه استاندارد هشت فرآورده در ماه گذشته در استان تهران اطلاع داد.


محمود رضا طاهری در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر نظارت جدی بر كیفیت مواد غذایی، اظهار نمود: در جلسات كمیته علایم ماه گذشته این اداره كل، كارشناسان استاندارد پروانه استاندارد هشت فرآورده غذایی را ابطال كردند.
وی ادامه داد: توسط این كمیته پروانه استاندارد هشت فراورده غذایی به نام های مینارین با نام های تجارتی تولیكولاك (بعلت كیفیت پایین تولیدات)، همبرگر و سوسیس و كالباس با نام تجارتی پرشین پودر آسیا (بعلت تعطیلی واحد)، سوسیس و كالباس-كنسرو خوراك مرغ-كنسرو لوبیا چیتی از شركت اطعمه پارس(بعلت تعطیلی واحد)، كنسرو انواع پلو بدون گوشت و كنسرو پلو (شوید باقلاپلو-شویدپلو) با نام تجارتی گل وش(بعلت تعطیلی واحد) باطل شد.
به قول مدیركل استاندارد استان تهران در این جلسات همینطور برای شش فرآورده آب نارنج با نام تجارتی كوهك، زعفران رشته ای با نام تجارتی سرخوشه، نمك خوراكی یددار از واحد حسین كاظمی، پروتئین سویا-گندم پوست كنده- جو پوست كنده از واحد تولیدی مونا محمدی و مارال برخورداری، پروانه كاربرد علامت استاندارد دریافت نمودند.
به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، صدور پرانه كاربرد علامت استاندارد جهت عرضه محصولات به بازار و هم ابطال پروانه استاندارد به دلایل مختلف همچون تعطیلی واحدها و هم كیفیت پایین تولید همچون وظابف سازمان استاندارد است كه به صورت ماهانه نسبت به آن اقدام می كند.1397/03/30
14:14:58
5.0 / 5
4387
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی