جن گیر ایرانی شیاد از آب در آمد، كلاهبرداری میلیاردی

جن گیر ایرانی شیاد از آب در آمد، كلاهبرداری میلیاردی مبل زیبا: كلاهبردارانی كه تحت پوشش جادوگری و خارج كردن اجنه از بدن اقدام به یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان كلاهبرداری كرده بودند، دستگیر شدند.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری گروهی از متهمین اطلاع داد كه تحت پوشش جادوگری و خارج كردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به كلاهبرداری یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی كرده و در حالیكه قصد داشتند در ادامه اقدامات مجرمانه خود مبلغ ۱۵ میلیارد ریال دیگر هم كلاهبرداری كنند، دستگیر شدند.
وی در توضیح این خبر اظهار داشت: در روز دوم خرداد امسال پرونده ای از شعبه نهم دادسرای ناحیه یك تهران به پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد كه در آن شاكی به هویت مشخص در شكایت خود عنوان داشته بود: اواخر سال قبل به منظور رفع مشكلات شغلی و خانوادگی، با استفاده از یكی از بستگان نزدیك خود به صورت تلفنی و با استفاده از پیام رسان تلگرام با جادوگری به نام ابویاسر آشنا شدم ؛ این شخص با اشاره به اینكه اجنه و موجودی به نام شیطان بحرینی در جسم فرزندان اینجانب حلول كرده و قصد صدمه رساندن و كشتن آنها را دارد.
این فرد در ادامه اظهار داشت: وی با عناوین مختلف اعم از به كارگیری اساتید جادوگری از كشورهای مختلف به نام های ابواسحاق، عثمان و نهایتا شخصی به نام "استاد بزرگ" از یكی از كشورهای حاشیه خلیج فارس جهت كشتن شیاطین مختلف و دفن كردن آنها در بیایان های كشور عراق، مجموعا طی چند نوبت مبلغی بالغ بر یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از اینجانب دریافت كرد.
شاكی پرونده در ادامه اظهاراتش عنوان داشت: بعد از پرداخت این مبلغ، ابویاسر با طرح این ادعا كه شیاطین قصد دارند تا با جاساز نمودن موادمخدر در خودرو و محل سكونت اینجانب و دامادهایم، برای شخص من و اعضای خانواده ام پرونده سازی كرده و باعث محكومیت زندان یا اعدام بنده یا دامادهایم شوند، اعلام نمود كه دوستان و آشنایانی دارد كه آنها در قبال دریافت مبلغ ۱۵ میلیارد دیگر حاضر هستند تا این مشكل را رفع كنند؛ اینبار مبحث را با وكیل خود در بین گذاشتم كه وی مرا به طرح شكایات ضد ابویاسر ترغیب و تشویق كرد.
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه این خبر اضافه كرد: با آغاز رسیدگی به پرونده، كارآگاهان پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران با بررسی تراكنش های مالی حساب های شاكی پرونده اطلاع پیدا كردند كه تمامی چك های عرضه شده از جانب شاكی توسط خانمی به نام سارینا. ص وصول شده ؛ همزمان با شناسایی خانم "سارینا. ص" و آغاز تحقیقات جهت دستگیری این شخص، كارآگاهان پایگاه یكم پلیس آگاهی در مرحله ی دیگری از اقدامات پلیسی در این پرونده موفق به شناسایی محل تردد ابویاسر در منطقه نیاوران و دستگیری وی شدند.
با دستگیری ابویاسر و انتقال وی به پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران بزرگ، هویت واقعی وی به نام "علیرضا. م" مورد شناسایی قرار گرفت. متهم بعد از دستگیری صراحتا عنوان داشت كه تمامی اقدامات آنها با ترغیب و تشویق احدی از بستگان نزدیك شاكی پرونده به نام "مرجان. ف" انجام شده و جعل هویت ابویاسر هم به درخواست این شخص بوده است كه بلافاصله مرجان هم در یكی از خیابان فرعی نیاوران شناسایی، دستگیر و به پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
شاكی پرونده بعد از حضور در پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران بزرگ، ضمن شناسایی مرجان بعنوان یكی از بستگان نزدیك خود عنوان داشت كه مرجان مدت چند سال بعنوان كارمند نزد وی مشغول به كار بوده و معرفی ابویاسر به وی هم توسط همین شخص ( مرجان ) صورت گرفته و مرجان به واسطه رابطه فامیلی و همكاری، اطلاعات كامل و دقیقی از هویت اعضای خانواده و همینطور وضعیت اقتصادی شاكی پرونده داشته كه تمامی این اطلاعات را در اختیار ابویاسر قرار داده است.
با شناسایی مخفیگاه ابویاسر (علیرضا. م ) در منطقه نیاوران – خیابان منایی، كارآگاهان پایگاه یكم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل اعزام و در زمان بازرسی از این محل موفق به شناسایی خانم "سارینا. ص" بعنوان همسر موقت ابویاسر ( علیرضا ) و همینطور یكی از دوستان نزدیك مرجان شدند.
اعترافات ابویاسر
ابویاسر در اعترافاتش به كارآگاهان اظهار داشت: با استفاده از اطلاعاتی كه با استفاده از مرجان در اختیار همسرم قرار گرفته بود، اعتماد شاكی را جلب كرده و طوری وانمود می كردم كه این اطلاعات را با بهره گیری از نیروهای ماوراء الطبیعه كسب كردم.
وی ادامه داد: بعد از جلب اعتماد كامل مالباخته، با شگرد جادوگری و رمالی و بیان اینكه برای از بین بردن شیاطینی كه به جسم اعضای خانواده وی همچون دختر و نوه اش حلول كرده و قصد نابودی آنها را دارند، نیاز به همكاری اساتیدی از كشورهای عرب منطقه بوده و نیاز است تا این شیاطین به قتل رسیده و در بیابان های عراق دفن شوند، بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال از شاكی كلاهبرداری كردیم. در ادامه و بعد از كلاهبرداری در مرحله ی اول، تصمیم گرفتیم تا ضمن معرفی افرادی با عناوین مختلف نظامی و دولتی مجددا از وی كلاهبرداری نماییم كه این دفعه دستگیر شدیم.
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری تمامی متهمین پرونده به خبرنگار مهر اظهار داشت: هر سه متهم پرونده بعد از انجام تحقیقات و تكمیل پرونده، در اختیار مقام محترم قضایی قرار گرفته و هر سه نفر با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

1397/04/04
15:03:40
5.0 / 5
5453
تگهای خبر: طلا , مبل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی