مدیر امور اراضی سازمان جهاد كشاورزی خوزستان:

با بیشتر از 100 قانون برای تصمیم گیری مواجه ایم

با بیشتر از 100 قانون برای تصمیم گیری مواجه ایم مبل زیبا: مدیر امور اراضی سازمان جهاد كشاورزی خوزستان اظهار داشت: رده سازمانی مدیریت امور اراضی با هیچكدام از وظایفی كه به عهده ما است، همخوانی ندارد و این مساله مشكل ساز است.


عبدالكاظم شاچری در گفت وگو با ایسنا با اشاره به عمده مشكلات این حوزه اظهار نمود: یكی از مهمترین مسایلی كه در حوزه مدیریت امور اراضی وجود دارد، این است كه با بیشتر از 100 قانون برای تصمیم گیری مواجه هستیم.

وی ادامه داد: وظایف مدیریت امور اراضی یك وظایفی حاكمیتی است و نمی توان این وظایف را به دیگران تفویض كرد و در این زمینه باید دولت و مدیریت امور اراضی، ماموریت هایی كه به عهده دارند را انجام دهند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد كشاورزی خوزستان خاطرنشان كرد: ساختار سازمانی مدیریت امور اراضی یكی از مشكلاتی است كه با آن مواجه هستیم. در این زمینه رده سازمانی مدیریت امور اراضی با هیچكدام از وظایفی كه به عهده ما است، همخوانی ندارد و این مساله مشكل ساز است.

شاچری بیان كرد: بحث تنوع وظایف، پیچیدگی و تنوع كار از مسایلی هستند كه ساختار مدیریت امور اراضی را دچار مشكلاتی می كنند. همینطور حجم وسیع پرونده هایی كه باید مورد بررسی قرار بگیرند، از دیگر موضوعات مشكل ساز هستند. برای آنكه شاهد حل این مشكلات باشیم، همه موارد مطرح شده نیازمند ساختار و رده سازمانی مناسبی هستند تا بتوان در مورد آن ها به درستی تصمیم گیری كرد.
1397/07/17
15:00:35
5.0 / 5
4383
تگهای خبر: دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی