نماینده ی مردم ابهر در مجلس:

نهضت اشتغال زایی و مدرسه سازی بركت قابل تقدیر است

نهضت اشتغال زایی و مدرسه سازی بركت قابل تقدیر است مبل زیبا: نماینده ی مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی عملكرد بنیاد بركت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اشتغال زایی و مدرسه سازی را ستودنی و قابل تقدیر دانست.


به گزارش مبل زیبا به نقل از بنیاد بركت، محمد عزیزی با اشاره به دیداری كه با رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) داشته، گفت: سپس برگزاری یك جلسه با دكتر محمد مخبر، ایشان مأموریت راه اندازی چند مدرسه را در مناطق روستایی ابهر به بنیاد بركت محول كردند كه فرآیند كار، به سرعت در حال انجام می باشد.وی عدم وجود بوروكراسی اداری را در بنیاد بركت مورد توجه قرار داد و اشاره كرد: با عنایت به سوابق اجرایی خودم در گذشته، شاهد بوده ام كه مراحل ستاندن موافقت تخریب و نوسازی، تأمین اعتبار و تجهیز یك مدرسه سال ها به طول می انجامد، اما این فرآیند در بنیاد بركت در كوتاه ترین زمان ممكن و با كم ترین قوانین دست وپاگیر اداری انجام میگردد.
به قول نماینده ی مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، باید از عنایت رهبر معظم انقلاب در تشكیل چنین بنیادی كه به فكر خدمت رسانی به مردم مناطق محروم است، شكرگزار بود.عزیزی با اشاره به عملكرد بنیاد بركت در حوزه ی انتخابیه ی خود گفت: تا به امروز بیش تر برای ساخت مدرسه درخواست داشته ایم، اما درصدد هستیم از سایر قابلیت ها و خدمات بنیاد بركت در مناطق محروم و روستایی ابهر، خرمدره و سلطانیه، همچون ظرفیت های اشتغال زایی، بهره ببریم.نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه كمبود آب بهداشتی و مدارس فرسوده را همچون مشكلات اصلی حوزه ی انتخابیه خود ذكر كرد و اظهار داشت: بعضی از روستاهای منطقه از لحاظ تأمین و انتقال آب بهداشتی آشامیدنی با مشكلات جدی مواجهند. هم چنین وجود مدارس كانكسی حتی در شهر ابهر باز از دیگر معضلات ما به حساب می آید. امیدواریم بنیاد بركت در حوزه های مدرسه سازی و آب رسانی در مناطق روستایی و محروم منطقه ورود كند. عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: البته انتظار ما ساخت مدارس در روستاهای بزرگ و پرجمعیت است تا هم سرمایه های كشور اتلاف نشود و هم موجب ماندگاری مردم در این مناطق شود.عزیزی با تاكید بر بالا بودن نرخ بیكاری در حوزه ی انتخابیه اش اشاره كرد: ۴۰ درصد صنایع استان زنجان در شهرهای ابهر، خرمدره و سلطانیه قرار دارد اما هم اكنون، چراغ صنعت در كشور كم سو و حتی رو به خاموشی است. اشتغال در این مناطق دچار ریزش شده و در این زمینه باید اقدامات عاجلی انجام داد.وی با اشاره به تعطیلی بعضی از واحدهای صنعتی در حوزه ی انتخابیه خود با ۱۲۰۰ نفر نیروی شاغل، یادآور شد، كارخانه های زیادی را در منطقه داریم كه هم به لحاظ نقدینگی و هم سرمایه در گردش دچار مشكلات عدیده شده اند. حتی بعضی از واحدهای بزرگ صنعتی مجبور به تعطیل كردن فعالیت های خود شده اند كه امیدواریم با مشاركت و سرمایه گذاری بنیاد بركت فعالیت خودرا دوباره از سر گیرند.

1397/08/26
18:23:29
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: خانه , خدمات , سرمایه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی