قیمت مرغ خیال پرش دارد؟

قیمت مرغ خیال پرش دارد؟ مبل زیبا: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت یزد با اشاره به افزایش قیمت كنونی گوشت مرغ تا 11 هزار و 950 تومان در بازار عرضه ی یزد، اظهار داشت: تلاش میگردد تا قیمت مرغ تثبیت شود و روی قیمت هر كیلو 12 هزار تومان ثابت بماند.


علی افشارپور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در مورد افزایش ناگهانی قیمت گوشت مرغ، اعلام نمود: افزایش قیمت نهاده ها، كاهش تولید مرغ در داخل استان و مشكلات مرغداران موجب افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار شده به نحوی كه هم اكنون هر كیلو گوشت مرغ به قیمت 11 هزار و 950 تومان عرضه میگردد.
وی ادامه داد: البته با عنایت به وضعیت خوب جوجه ریزی در مرغداری های استان، ثبات قیمت ها را پیش بینی می نماییم ولی تلاش میگردد تا قیمت مرغ در وضعیت كنونی ثبیت شود و حداكثر روی قیمت 12 هزار تومان ثابت بماند.
این مسئول در مورد افزایش قیمت گوشت قرمز باز اشاره كرد: كمبود تولید دام در استان به سبب خشكسالی ها سبب شده تا تولید داخلی كفاف نیاز استان را ندهد و به عبارتی یزد در تامین گوشت قرمز مورد نیاز نقش مصرف كننده دارد و عمده نیاز خودرا باید از خارج استان تامین می كند.
افشارپور، تامین دام از خارج از استان، افزایش قیمت نهاده های پرورش دام و خروج دام از كشور را دلیل اصلی افزایش قیمت كنونی گوشت گوسفند دانست و اظهار داشت: البته قیمت كنونی گوشت گوسفند به ثبات رسیده و هر كیلو گوشت مخلوط به قیمت 67 هزار تومان عرضه میگردد.
1397/09/25
14:29:51
5.0 / 5
4239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی