فرمانده ناجا:

بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نصب العین ناجاست

بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نصب العین ناجاست مبل زیبا: فرمانده ناجا با اشاره به اینكه بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نصب العین نیروی انتظامی در پیشبرد اهداف است، از برقراری سالانه ۲۰ میلیون تماس مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۰ آگاهی داد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سردار حسین اشتری در همایش معاونت عملیات ناجا گفت: بر روح ملكوتی امام (ره) و ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت و مدافعان حریم و حرم ناجا درود می فرستیم و برای فرماندهی معزز كل قوا مقام معظم رهبری آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.
وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی اخیر در زاهدان اضافه كرد: ورود انقلاب اسلامی ایران به دهه پنجم را باز گرامی می داریم و خداوند را به واسطه حضور پرشور مردم دین دار و ولایت مدار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن شكر می نماییم، انصافا مردم حماسه آفریدند و با وجود تمام عملیات های روانی دشمن مقابل نظام و انقلاب اسلامی، شاهد حضور گسترده تر مردم نسبت ۳۹ سال قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بودیم.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: انصافا مردم بار دیگر هوشمندانه و در لبیك به مقام معظم رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن شركت كرده و نشان دادند كه پایبند به ارزش و آرمان های انقلاب اسلامی و وفادار به كشور و رهبری هستند.
اشتری تصریح كرد: با حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عملیات روانی دشمن در ناامیدسازی مردم و تزریق سیاه نمایی در جامعه ناكام ماند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بعنوان «گام دوم انقلاب اسلامی» همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، بیان كرد: بیانیه فرماندهی معزز كل قوا در خصوص «گام دوم انقلاب» نصب العین ناجا در پیشبرد اهداف است.
اقدامات ناجا باید مبنای پژوهشی و تحقیقی داشته باشد
فرمانده ناجا بیان كرد: توجه بر علم و پژوهش یكی از محورهای بیانات مقام معظم رهبری در این بیانیه است، معتقدیم هر چند مبانی علمی و پژوهشی طی سال های اخیر در نیروی انتظامی تقویت شده اما همچنان همه اقدامات در نیروی انتظامی باید مبنای پژوهشی و تحقیقی داشته باشد.
وی افزود: توجه بر معنویت و اخلاق باز از دیگر موارد اشاره شده در بیانیه گام دوم انقلاب است، خوشبختانه وجه تمایز پلیس جمهوری اسلامی ایران با پلیس سایر كشورها توجه بر معنویات و اخلاقیات است، اما باید آحاد فرماندهان و كاركنان برای تقویت این مهم تلاش مضاعف كنند.
تأمین امنیت اقتصادی؛ راهبرد اساسی ناجا
اشتری با اشاره به اینكه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این بیانیه موضوعات اقتصادی را باز یاد شده و توجه قرار دادند، اضافه كرد: ما باز باید در حوزه اقتصادی با مبارزه بی امان با هرگونه قاچاق برای پشتیبانی از اقتصاد و تولید ملی كمك نماییم چونكه تأمین امنیت اقتصادی یكی از راهبردهای اساسی نیروی انتظامی است.
وی تصریح كرد: عدالت محوری و مبارزه با فساد سرلوحه و اولویت مأموریتی پلیس است و خوشبختانه نیروی انتظامی در این حوزه اقدامات مثمرثمری را خصوصاً در شناسایی و دستگیری مفسدان اقتصادی انجام داده و این روند با قدرت ادامه دارد.
نقش موثر عملكرد پلیس در ارتقاء اقتدار كشور و عزت ملی
فرمانده نیروی انتظامی افزود: با عنایت به اینكه سوژه حفظ استقلال و عزت ملی باز از تأكیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این بیانیه بوده است، باید تلاش نماییم بعنوان سربازان سبزپوش فرماندهی معظم كل قوا در هر شرایطی حافظ استقلال ملی باشیم، از طرفی همه ما باید بدانیم عملكرد پلیس در ارتقاء اقتدار كشور و عزت ملی بسیار موثر است.
وی افزود: سوژه مرزبندی با دشمن باز در بیانیه «گام دوم انقلاب» یاد شده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، باید دقت كنیم كه در گفتار، رفتار و عمل مان مرزبندی ما با دشمن مشخص باشد، هر شخص و گروهی كه در تقابل با نظام و انقلاب است، دشمن و خائن به كشور و مردم بشمار می رود.
سردار اشتری اشاره كرد: توجه بر سبك زندگی اسلامی باز در بیانیه «گام دوم انقلاب» رهبری اشاره شده است، بعنوان پاسداران ارزش های انقلاب و حافظان نظم و انضباط در جامعه باید در تحقق سبك زندگی اسلامی – ایرانی پیشگام و پیشقدم باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از دست اندركاران برگزاری همایش تخصصی معاونت عملیات ناجا خصوصاً سردار حسین ساجدی نیا معاون عملیات ناجا عنوان كرد: از زحمات آحاد فرماندهان و كاركنان این معاونت تشكر می كنم، انصافا روند رو به رشدی را در این معاونت شاهدیم.
معاونت عملیات ناجا تسهیل گر اجرای مأموریت ها باشد
عالی ترین مقام انتظامی كشور با تشریح عملكرد یك ساله نیروی انتظامی تصریح كرد: معاونت عملیات ناجا باید ایفاگر نقش كلیدی در اجرا و تحقق اولویت های مأموریتی باشد و اجرای مأموریت ها توسط این معاونت تسهیل شود.
سردار اشتری تاكید كرد: طرح های عملیاتی باید با برنامه، شفاف، عالمانه و توأم با ابتكار عمل و نوآوری باشد، از طرفی لازم است برای اعتلای آمادگی های رزمی و عملیاتی پلیس به صورت ویژه برنامه ریزی و تمركز نماییم.
فرمانده نیروی انتظامی تاكید كرد: اقدامات باید بر اساس اولویت های مأموریتی پیش رود و شاهد بودیم كه این معاونت امسال طرح های عملیاتی و پشتیبانی های لازم از پلیس ها و معاونت های تخصصی را بر اساس اولویت های مشخص شده پیش برد، در سال آتی باز اقدامات باید بر اساس اولویت های تعیین شده اجرایی شود.
وی در ادامه با اشاره به اینكه تجمیع خطوط ۱۱۰ از اقدامات مطلوب معاونت عملیات ناجا امسال بوده است، اضافه كرد: این اقدام، صحت و دقت آماری را ارتقاء داد.
برقراری سالانه ۲۰ میلیون تماس مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۰
سردار اشتری با اشاره به اینكه سالانه ۲۰ میلیون تماس مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۰ برقرار می شود، اشاره كرد: سرعت عمل پلیس برای حضور در صحنه و میدان عمل بطور میانگین ۷ الی ۱۰ دقیقه است و باید تلاش نماییم كه خدمات انتظامی به مردم بهبود یابد.
عالی ترین مقام انتظامی كشور افزود: همكاری با سپاه پاسداران و بسیج باز از اولویت های راهبردی این معاونت باشد، از طرفی لازم است نقص ها و لطمه های مأموریتی و عملیاتی در امتداد حفظ سرمایه های سازمانی خصوصاً نیروی انسانی، احصاء و مرتفع شود.
فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش های صورت گرفته در امتداد بهبود وضعیت معیشت كاركنان بیان كرد: بنده و هیئت رئیسه محترم ناجا به جد دغدغه بهبود وضعیت معیشتی كاركنان را داریم و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال و حمایت های رئیس ستاد كل نیروهای مسلح سرلشكر باقری اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است و این روند دنبال خواهد شد.
وی تصریح كرد: نهضت تأمین مسكن كاركنان را از برنامه های سال آینده تعریف كرده ایم و ان شاء الله آنرا دنبال خواهیم كرد.
هجمه دشمن مقابل نیروهای مسلح بیان كننده كارآیی سپاه، ارتش، بسیج و ناجا است
سردار اشتری با اشاره به اینكه دشمنان به دنبال ناامید سازی مردم هستند، عنوان كرد: همه با هم باید برای حفظ اقتدار و پیشرفت كشور تلاش نماییم و در این شرایط حامی یكدیگر باشیم، هجمه دشمنان مقابل نیروهای مسلح بیان كننده كارآیی سپاه غیور، ارتش دلاور، بسیج مردمی و نیروی انتظامی است.
این مقام عالی انتظامی با تاكید بر ضرورت هوشیاری و هوشمندی در مقابل توطئه های دشمن تصریح كرد: شایسته است با روحیه انقلابی، جهادی و با تمام توان كار نماییم، بطوریكه در این روند الگوی نیروهای زیرمجموعه خود باشیم.
وی اظهار داشت: ما همه سربازان جان بركف فرماندهی معزز كل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) هستیم و این توفیق را قدر می دانیم.
رونمایی از رهنامه تاكتیكی فرماندهی انتظامی استان های سراسر كشور
با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سردار حسین ساجدی نیا معاون عملیات ناجا و تعدادی از مدیران معاونت عملیات ناجا از «نقشه راه فرماندهی كنترل ناجا» و «رهنامه تاكتیكی فرماندهی انتظامی استان های سراسر كشور» رونمایی و از مدیران برتر تقدیر گردید.
سردار حسین ساجدی نیا معاون عملیات ناجا قبل از سخنان سردار حسین اشتری فرمانده ناجا گزارشی از عملكرد این معاونت ارائه نمود.

1397/12/01
14:51:47
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: اقتصاد , امنیت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی