محسن هاشمی:

شوخی هایم همه جدی هستند

شوخی هایم همه جدی هستند به گزارش مبل زیبا رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واكنش به سخنان خبرنگاران كه چرا همه چیز را به شوخی پاسخ می دهید، اظهار داشت: شوخی هایم همه جدی هستند.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، محسن هاشمی روز سه شنبه بعد از یكصد و چهل و هفتمین جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه كلیات آیین نامه شورایاری ها در صحنه شورای شهر به تصویب رسید، اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران ۱۲ پیشنهاد در مورد این آیین نامه به هیئت رئیسه عرضه كردند كه سه پیشنهاد آن رأی آورد و بررسی بقیه جزئیات به جلسه آتی شورای شهر موكول شد.
وی با اشاره به اینكه بعید می دانم انتخابات شورایاری ها در ۳۱ خردادماه برگزار شود، اظهار داشت: تاریخ انتخابات در هیئت رئیسه مطرح و زمان دقیق انتخابات تعیین می شود.
هاشمی تاكید كرد: زمان برگزاری این انتخابات كمتر از یك ماه تغییر خواهد داشت.
رئیس شورای شهر تهران همینطور در پاسخ به پرسشی درباره اجرای طرح زوج و فرد در تهران اظهار داشت: تا جایی كه می دانم این طرح به صورت شناور در تهران برگزار می گردد و افراد می توانند هر ۳ ماه ۲۰ روز وارد طرح زوج و فرد شوند.
وی افزود: البته این مورد مصوبه شورایعالی ترافیك است كه اعضای شورای شهر در آنجا نماینده ندارند.
هاشمی همینطور در تشریح جلسه امروز تصریح كرد: در جلسه امروز محمدرضا زارعلی طی لایحه ای از جانب شهرداری به شورا معرفی شده بود كه رای آورد و بعنوان ذی حساب فعالیت خویش را شروع خواهد نمود.
هاشمی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه تهران تصریح كرد: با عنایت به اینكه در جنگ اقتصادی هستیم و تعداد كسانی كه در این نمایشگاه شركت می كنند بخصوص شركت های خارجی بسیار كمتر شده است نمایشگاه، نمایشگاه پرمخاطبی نبوده است.
وی اظهار داشت: برای برگزاری نمایشگاه الكامپ پارسال هم مشكل خاصی گزارش نشد شكایتی اعلام نشد و امسال هم باید بررسی شود كه آیا این نمایشگاه مشكل ترافیكی داشته است یا خیر؟
هاشمی در پاسخ به این مورد كه بررسی ترافیك نمایشگاه پس از برگزاری یك نمایشگاه، نوش دارو پس از مرگ سهراب است، اظهار داشت: مبحث سهراب كه یك فرضیه بوده و واقعیت نداشته است.
هاشمی در پاسخ به یك خبرنگار كه گفت چرا همه چیز را به شوخی می گیرید، اظهار داشت: همه شوخی های من جدی است.


منبع:

1398/03/21
14:26:14
5.0 / 5
4379
تگهای خبر: اقتصاد , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی