با تلاش محققان كشور صورت گرفت

طراحی بردی برای ساخت اسباب بازی با كاربرد در فضاهای محصور

طراحی بردی برای ساخت اسباب بازی با كاربرد در فضاهای محصور مبل زیبا: پژوهشگران یكی از استارتاپ ها با طراحی بردی در حوزه سرگرمی، اسباب بازی برای محیط های محصور تولید كردند.


رضا فقیهی نیا، مجری طرح در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در این پروژه ابتدا به سمت طراحی و ساخت پهپادهای تبلیغاتی رفتیم، ولی این مطالعات به سمت طراحی و ساخت بالن های هلیومی با كاربرد در فضاهای نمایشگاهی هدایت شد.
وی اساس این بالن ها را كوادكوپتر دانست و اشاره كرد: یكی از چالش های موجود در كوادكوپترها، عدم مداومت پروازی آنها است و زمانی كه می خواستیم از این تجهیز در حوزه تبلیغات استفاده نمائیم، نیاز به این بود كه بتوانیم مداومت پروازی كوادكوپتر را افزایش دهیم؛ بدین جهت در این تحقیقات به سمت طراحی بالن های هلیومی رفتیم.
به گفته این محقق، بالن های هلیومی قادر به تحمل وزن روترها، باتری ها و تجهیزات خواهد بود و از این طریق انرژی كمتری از باتری ها كمتر گرفته می شود، ضمن آنكه مداومت پروازی كوادكوپتر را نیز افزایش خواهد داد.
فقیهی نیا، افزود: در این تحقیقات پردازنده بالن هلیومی به قطر ۳ متر شد و روترهای آنرا طراحی كردیم.
مجری طرح، پوسته بالن ها را دارای فناوری پیشرفته ای دانست و اظهار نمود: بر این اساس تلاش شد این تجهیز در حوزه سرگرمی طراحی شود.
وی افزود: این سرگرمی دارای "برد" و ۳ روتر است كه به بادكنك هلیومی متصل می شود و بوسیله موبایل، كنترل پذیر است.
فقیهی نیا با اشاره به اینكه تجهیز ساخته شده در حوزه سرگرمی كاربرد دارد، اضافه كرد: این بادكنك توسط برد سبك می تواند هدایت و كنترل شود و پرواز كند و در محیط های محصور قابل استفاده می باشد.
منبع:

1398/04/08
14:14:31
5.0 / 5
4401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی