نوروزی: طرح مالكیت فكری هفته آینده به صحن مجلس می رود

نوروزی: طرح مالكیت فكری هفته آینده به صحن مجلس می رود مبل زیبا: سخنگوی كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این خبر كه طرح مالكیت فكری هفته آینده به صحن مجلس می رود، اظهار نمود: 8 ماه است كه در كمیته تخصصی با برگزاری جلسات مختلف بر روی طرح مالكیت فكری به صورت تخصصی كار شده است.


حسن نوروزی در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این سوال كه عدم تمدید قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علایم تجاری چیست اظهار داشت: من رئیس كمیته تخصصی بررسی طرحی در این خصوص هستم، این طرح در كمیته تخصصی در حال آماده شدن است.
وی در این خصوص توضیح داد: ۸ ماه است كه در كمیته تخصصی با برگزاری جلسات مختلف بر روی طرح مالكیت فكری به صورت تخصصی كار شده است، روز شنبه هفته آینده نیز آخرین جلسه بررسی این طرح برگزار خواهد و روز یكشنبه به كمیسیون حقوقی و قضایی ارجاع می شود. به امید خدا كمیسیون آنرا تصویب كند سپس به صحن مجلس برود و مجلس نیز به آن به رای اصل هشتاد و پنجی بدهد.
به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، به سبب اصل ۸۵ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی می تواند اختیار خودرا درباره تصویب قانون در صحن علنی مجلس به كمیسیون تخصصی مربوطه تنفیذ كند.
منبع:

1398/04/26
15:22:25
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: صنعت , كمیسیون , مالك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی