ملكی خبر داد؛

آتش سوزی مجتمع تجاری در غرب تهران، خطر سرایت به ساختمان های مجاور

آتش سوزی مجتمع تجاری در غرب تهران، خطر سرایت به ساختمان های مجاور مبل زیبا: سخنگوی سازمان آتش نشانی از اتش سوزی در مجتمع تجاری طوبی در غرب تهران كه نمای كامپوزیت داشت آگاهی داد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سید جلال ملكی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری در غرب تهران، اظهار داشت: ساعت ۲بامداد یك مورد آتش سوزی گسترده به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام گردید. با عنایت به حجم تماسهای مردمی و اینكه همه اعلام نموده بودند آتش سوزی وسیعی در مجتمع تجاری رخ داده است، هفت ایستگاه آتش نشانی همراه با پنج نردبان و تعداد زیادی دستگاه اطفای حریق، به محل حادثه كه در مجتمع تجاری طوبی در بلوار كوهك در غرب تهران بود، اعزام شدند.

ملكی اضافه كرد: آتش نشانان ظرف چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشخص شد یك مجتمع تجاری پنج طبقه شعله ور شده و در كنار آن، یك مجتمع تجاری ۱۰ طبقه هم وجود دارد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اشاره كرد: نمای ساختمان پنج طبقه كه از جنس كامپوزیت بود، در حال سوختن بود و چند مغازه هم در طبقه اول و پنجم مجتمع بطور كامل شعله ور شده بودند. از آنجائیكه احتمال داده می شد كه آتش به نمای ساختمان ۱۰ طبقه هم سرایت كند، نیروهای آتش نشانی كار خاموش كردن آتش را با سرعت آغاز كردند كه خوشبختانه این كار به نتیجه رسید و آتش خیلی زود مهار گشت.
وی افزود: یك برج مسكونی هم در یكی از اضلاع این مجتمع تجاری بود كه برای رفع خطر احتمالی و اینكه آتش به هر شكل ساكنان برج را تهدید می كرد، این افراد هم از ساختمان تخلیه شدند اما خوشبختانه هیچ اتفاقی رخ نداد و آتش خاموش شد.
ملكی اشاره كرد: خوشبختانه در این حادثه هیچ كس مصدوم نشده و حادثه مورد فوتی هم نداشت.


منبع:

1398/05/02
12:10:41
5.0 / 5
4149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی