تذكر نماینده اهواز در مورد گمرك و خودرو های اروندی

تذكر نماینده اهواز در مورد گمرك و خودرو های اروندی مبل زیبا: نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: قانون مصوب جدید در مورد خودرو های اروندی، ۲۷۳ خانواده را گرفتار كرده است. به رغم انجام تمام تشریفات اداری، خودرو های آنها در داخل گمرگ هنوز شماره گذاری نشده اند.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، علی ساری در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی خطاب به وزیر كشور اظهار داشت: قانون جدید مصوب در تاریخ نهم بهمن ماه سال ۹۶ برای ماشین های اروندی، ۲۷۳ خانواده را گرفتار كرده است. علیرغم انجام تمام تشریفات اداری، خودرو های آنها در داخل گمرگ هنوز شماره گذاری نشده اند.
وی خطاب به وزیر بهداشت و درمانساری تصریح كرد: در منطقه فرهنگ شهر اهواز، پشت ساختمان سازمان تامین اجتماعی، زمینی وجود دارد كه متعلق به دانشگاه جندی شاپوراست. این زمین متروكه بوده و الان سبب تجمع افراد بزهكار شده است و واقعا مخاطرات زیادی برای اهالی این منطقه بوجود آورده است. مكاتبات مربوطه با دانشگاه انجام شده ولی متاسفانه به این مورد رسیدگی نمی گردد.
ساری در انتها خطاب به وزیر كشور در مورد مسئله پسماند در شهرهای جنوبی اظهار داشت: میزان پسماند در شهرهای اهواز، كارون، باوی و حمدیدیه افزایش پیدا كرده است. متاسفانه از سمت وزارت كشور مكالتباتی با استانداری شكل گرفته اما تا الان در هیچ گونه گزارشی از سمت وزارت كشور و نحوه حل این مورد ارسال نشده است.
ساری در تذكری شفاهی در تاریخ ۳۰ تیر ماه در مورد خودرو های اروندی خطاب به وزیر اقتصاد اظهار داشته بود: برخی از همشهریان من مبادرت به خرید خودرو اروندی كردند. بعدا بخشنامه ای آمده و این عزیزان را ۱۰ ماه گرفتار كرده است. خودرو های آنها در گمرك های ما موجود است.
منبع:

1398/05/06
13:48:15
5.0 / 5
4165
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی