انتصاب مدیركل جدید دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی

انتصاب مدیركل جدید دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی مبل زیبا: طی حكمی از طرف دكتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی كشور سعید بابایی بعنوان مدیركل جدید دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور منصوب گردید.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، در حكم وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی كشور آمده است: «با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق بهادار جنابعالی و بر طبق پیشنهاد معاون محترم امور اجتماعی سازمان، به سبب این ابلاغ به عنوان «مدیركل امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور» منصوب می گردید. با توجه به نقش و اهمیت دوران كودكی در شكل گیری الگوی تفكر، پاسخ دهی محیطی و شخصیت اجتماعی كودكان، توجه به نیازهای ایشان، سیاستگذاری مطلوب و اجرای برنامه های ارتقایی در این دوران طلایی فرصتی ایجاد خواهدنمود تا رشد و تكامل كودكان و نوجوانان، این حیاتی ترین عناصر موثر جامعه، یكپارچه و هماهنگ صورت پذیرد و از این طریق امكان ارتقاء فاكتورهای مادی و سلامت اجتماعی و توسعه پایدار كشور فراهم آید. با چنین نگرشی انتظار دارم با استفاده از رویكردهای علمی، خرد جمعی، نظرات اندیشمندان و نخبگان درون و برون سازمانی در امتداد كمك به رشد صحیح و توانمندسازی و ارتقاء همه جانبه كیفیت زندگی فرزندان و كودكان این سرزمین تمامی توان خود را در جهت نیل به اهداف ذیل بكارگیرید. ۱- توجه و تاكید بر مباحث تربیتی و دینی با الگوی اسلامی ـ ایرانی در شیوه های فرزند پروری و اداره مهدهای كودك.
۲- بهره گیری از پتانسیل های موجود در محیط های درون و برون سازمانی و تقویت طرح های مشاركت فعال مردم در پشتیبانی از فرزندان جهت رشد و كارآمدی هر چه بیشتر فعالیت ها و تسهیل روند ارائه خدمات سازمان به فرزندان، كودكان و نونهالان كشور.
۳- برنامه ریزی صحیح و منسجم در جهت گسترش و توسعه آموزش مهارت های زندگی و افزایش آگاهی كودكان و نوجوانان و آماده سازی ایشان جهت تعامل اجتماعی كارآمد و مطلوب.
۴- بهره گیری از جدیدترین روش های علمی، كاربردی و مبتنی بر شواهد جهت اتخاذ راهكارهای نوین و سود بخش بمنظور سیاستگزاری و نظارت بر امور فرزند خواندگی و صیانت از كرامت، حقوق و منافع فرزندان.
۵- اهتمام در ارائه حمایت های موثر در زمینه های رفاه، معیشت، تحصیل، اشتغال، ازدواج و... فرزندان سازمان به منظور ارتقاء كمی و كیفی سطح زندگی ایشان و فراهم نمودن زمینه های زندگی مستقل فرزندان.
۶- تقویت اهرم های نظارت و پایش در جهت ارتقاء استانداردهای خدمات در بخش های غیردولتی و مراكز تابعه. توفیق بیش از پیش جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم» از سوابق قبلی وی معاون پیش دبستانی و دانش آموزی جمعیت سازمان جوانان هلال احمر در 6 سال اخیر، دبیركل كانون های دانش آموزی هلال احمر، عضو كمیته تدوین برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و 23 سال سابقه معلمی است. فعالیت كانون غنچه های هلال در مهدها و پیش دبستانی های منتخب سراسر كشور، برگزاری طرح ملی دادرس و المپیاد آماده ویژه آموزش مهارتهای خودامدادی و دیگر امدادی به 2 میلیون دانش آموز و همین طور برگزاری طرح المپیاد جوانه ویژه افزایش مهارتهای خودامدادی كودكان از طرح هایی است كه وی در سالهای گذشته راهبری نموده است.

1398/06/03
15:24:15
5.0 / 5
4050
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی