واعظی به مبل زیبا خبر داد

دستور رئیس جمهور برای معرفی فوری مدیرعامل هپكو

دستور رئیس جمهور برای معرفی فوری مدیرعامل هپكو به گزارش مبل زیبا رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره برنامه های دولت درباب اعتراضات كارگران اراك اظهار نمود: خواسته كارگران این است كه هر چه زودتر مدیرشان انتخاب شوند و آقای رئیس جمهوری نیز دستور داده اند كه این انتخاب هر چه سریعتر صورت گیرد.محمود واعظی در گفت و گو با ایسنا، درباره اعتراضات اخیر كارگران شركت هپكو اراك، اظهار نمود: یكی از خواسته های كارگران این است كه هر چه زودتر مدیر كارخانه هپكو انتخاب شود؛ در همین زمینه برمبنای گزارشی كه به رئیس جمهوری دادم ایشان دستور دادند كه انتخاب مدیرعاكل شركت هپكو هر چه سریعتر صورت گیرد.

وی اشاره كرد: در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران آقای دژپسند و یكی دو نفر از وزرای ذی ربط قول دادند كه تا هفته آینده مدیرعامل این كارخانه را معرفی كنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره مطالبات كارگران درباب عدم پرداخت حقوق و معوقاتشان نیز اظهار داشت: تا زمانی كه مدیر برای این شركت معرفی نشود، امكان پرداخت حقوق و معوقات وجود ندارد؛ باید مدیر جدید معرفی شود تا منابع مربوطه تخصیص داده شده و معوقات و مطالبات كارگران پرداخت گردد.

واعظی درانتها اظهار نمود: در جلسه روز چهارشنبه هیئت وزیران تاكید شد كه آقای دژپسند و دستگاه های ذی ربط با جدیت سوژه را دنبال كنند تا مشكلات به وجود آمده هر چه سریع تر برطرف شود.

به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، برخی از كارگران هپكو طی روزهای اخیر در اعتراض به شرایط تولید در شركت و حقوق عقب افتاده خود در مركز شهر اراك و سپس در مقابل دفتر نمایندگان اراك، كمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تجمع كردند. ابوالفضل رنجبر یكی از اعضای شورای كارگری شركت هپكو اراك درباب اعتراضات اخیر كارگران این شركت به ایسنا گفته بود كه كارگران هپكو ۶۸۰ میلیون تومان بابت حقوق معوق تیرماه، حدود ۴ میلیارد تومان بابت حقوق معوق مردادماه و حدود ۱.۵ میلیارد تومان بعنوان باقیمانده حقوق فروردین ماه و اردیبهشت ماه از شركت طلبكار هستند.

وی با اشاره به اینكه «مشكل ما كارگران حقوق نیست»، اشاره كرد: پرسنل هپكو به دنبال كار هستند و مدیرعاملی می خواهند كه برای شركت به دنبال كار باشد.

منبع:

1398/06/15
12:12:50
5.0 / 5
4418
تگهای خبر: تولید , خانه , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی