رئیس كمیته بین المللی صلیب سرخ تاكید كرد:

لزوم ایجاد كانال مالی برای انتقال وجوه نقدی كمك های بین المللی

لزوم ایجاد كانال مالی برای انتقال وجوه نقدی كمك های بین المللی مبل زیبا: رئیس كمیته بین المللی صلیب سرخ بر ادامه مذاكرات برای ایجاد یك كانال مالی برای جمعیت هلال احمر به منظور انتقال وجوه نقدی كمك های بین المللی صلیب سرخ به منظور كمك به سیل زدگان ایران تاكید نمود.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، به دنبال جلسه ۲۰ آوریل علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر كشورمان با پیتر مائورر، رئیس كمیته بین المللی صلیب سرخ و موضوعات مطرح شده از طرف رئیس جمعیت هلال احمر ایران در خصوص مدافعه گری از ایران برای رفع تحریم های ظالمانه و دریافت كمك های سایر جمعیت های ملی و كشورها به سیل زدگان كشور، پیتر مائورر در نامه ای خطاب به دكتر پیوندی بر طرح دغدغه های كمیته در زمینه موانع تحمیلی بر سازمان های بشردوستانه تاكید نمود. 
وی در این نامه آورده است: پیرو جلسه ای كه در تاریخ ۲۰ آوریل در ژنو با هم داشتیم، از شنیدن این خبر كه دفتر نمایندگی كمیته بین المللی صلیب سرخ در جمهوری اسلامی ایران عهده دار پیشنهاد چاره ای محتمل و ممكن برای انتقال وجوه نقدی میان فدراسیون بین المللی و جمعیت هلال احمر ایران به منظور پاسخگویی به سیل شده است، خرسند شدم. در بازدید اخیری كه از واشنگتن داشتم، سوژه موانع تحمیل شده بر سازمان های بشردوستانه را مطرح كردم. مطمئنا این مساله یكی از نگرانی ها و دغدغه های ما است كه كماكان باقی مانده و ما در گفت وگوهای خود با دولت ها آنرا مورد تاكید قرار خواهیم داد. در عین حال ما باید به مذاكرات خود در زمینه ایجاد یك كانال مالی برای انتقال وجوه نقدی كمیته بین المللی صلیب سرخ به ایران ادامه دهیم. امیدواریم در این زمینه پیشرفت و گشایشی حاصل شود و شما را در جریان آخرین تحولات مربوط به این مهم قرار خواهیم داد.


منبع:

1398/07/05
19:34:13
5.0 / 5
4096
تگهای خبر: دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی