نخستین فاز طرح ساماندهی خریدهای اینترنتی خودرو كلید خورد

نخستین فاز طرح ساماندهی خریدهای اینترنتی خودرو كلید خورد به گزارش مبل زیبا سرپرست معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام نمود: از این پس این شركت با هدف ایجاد فرصت برابر، رعایت حقوق مشتریان واقعی، افزایش شانس موفقیت و نیز تسهیل پروسه ثبت نام خودرو، به هر مشتری كد كاربری و رمز عبور اختصاصی ارائه می دهد و از 8 دی ماه ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ثبت نام خودرو، مستلزم تعریف كد كاربری و رمز عبور اختصاصی هر مشتری است.


اهورا گلیاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به اهمیت رعایت حقوق مشتریان، كم كردن ضریب تاثیر اینترنت پرسرعت در پروسه ثبت نام و نیز شناسایی مشتریان واقعی و نهایی، گروه صنعتی ایران خودرو مبادرت به طراحی سیستم ایجاد پروفایل و دریافت كلمه و رمز عبور كرده و به پروسه ثبت اسامی اینترنتی این شركت افزوده است.
وی افزود: در این رابطه در حقیقت كلیت موضوع، تفاوت چندانی با سایر خریدهای اینترنتی كه در ایران و دنیا انجام می شود، ندارد. همانند همه خریدهای اینترنتی فرد متقاضی می تواند وارد سایت شده و تمام كالاها، نوع آن و رنگ را مشاهده كند؛ اما برای خرید و پرداخت نیاز به ورود با كد كاربری است كه هویت خریدار را مشخص می كند. در این اقدام كه نخستین قدم در امتداد ساماندهی خریدهای اینترنتی خودرو است، برای هر یك از كاربران، حساب كاربری مجزا در نظر گرفته می شود.
او اضافه كرد: این طرح فرصت را برای تمام خریداران برابر می كند. برای دریافت نام كاربری ای كه مشتری با آن وارد شده و خرید خودرا انجام دهد، كلید واژه ای درخواستی، كد ملی مشتری است كه برای تمام مردم، شناسه شناخته شده است. ما از شماره ای كه شركت ایجاده كرده و ممكنست حفظ كردن آن برای مشتریان دشوار باشد، استفاده نمی كنیم؛ هر شخص با كد ملی خود برای نخستین بار در هر ساعت از شبانه روز می تواند وارد سایت شده و پروفایل (حساب كاربری) برای خود ایجاد كند و می تواند با شناسه ای كه خود مشتری تعریف كرده، وارد سایت شده و نسبت به خرید خود اقدام نماید.
سرپرست معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو در ارتباط با ایجاد فرصت برابر برای همه مشتریان اشاره كرد: تمام اطلاعات مشتری كه قبلا وارد شده به صورت مستقیم در فرم های خرید كپی خواهد شد؛ بدین سبب پروسه ثبت نام تسهیل شده و مشكلی از جهت اینكه در زمان كوتاه مشتری بتواند اطلاعات را درست وارد كند، پیش نخواهد آمد. ضمن اینكه با افزوده شدن این مرحله به پروسه ثبت نام، امكان سوءاستفاده بعضی از افراد در به كار بردن مشخصات شخصی و كد ملی دیگران در ثبت نام خودرو محدود و مشتریان واقعی فرصت های بیشتری برای ثبت نام خواهند داشت.
گلیاری اعلام نمود: متقاضیان محصولات ایران خودرو از این پس می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو با دریافت كد كاربری و رمز عبور اختصاصی، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند. از آنجایی كه این كد اختصاصی یك مشتری خواهد بود، برای مراجعات بعدی وی نیز فعال و معتبر خواهد بود. از این پس ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ثبت نام خودرو مستلزم تعریف كد كاربری و رمز عبور است.
وی اشاره كرد: هم اكنون پروسه دریافت كلمه و رمز عبور در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال شده و مشتریان می توانند با ورود به سایت، كد و رمز عبور خودرا دریافت نمایند. از روز یكشنبه هشتم دی ماه هرگونه خرید اینترنتی محصولات منوط به ثبت نام و دریافت و ارائه كلمه عبور و رمز اختصاصی هر مشتری خواهد بود.1398/10/05
15:21:06
5.0 / 5
4257
تگهای خبر: بازار , ثبت نام , صنعت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی