با واحدهایی كه از دستور تعطیلی سرپیچی كنند چه برخوردی می شود؟

با واحدهایی كه از دستور تعطیلی سرپیچی كنند چه برخوردی می شود؟ مبل زیبا: بگفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نظارت بر تعطیلی واحدهای صنفی و مراكز تجاری به عهده اتاق اصناف و پلیس اماكن نیروی انتظامی است و در صورت سرپیچی واحدها از این ابلاغیه در مرحله اول تذكر داده می شود، اما در صورت مقاومت، واحد متخلف پلمب می شود.


یدالله صادقی در گفت و گو با ایسنا، تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری و مراكز تجاری را الزامی خواند و اظهار نمود: بیشتر واحدهای صنفی و مراكز تجاری كه تابحال پایش شدند، این مساله را رعایت كردند.
وی در ادامه اتاق اصناف و پلیس اماكن نیروی انتظامی را مسئول نظارت بر تعطیلی واحدهای غیرضروری عنوان نمود و اظهار داشت: در مورد واحدهایی كه از مواد ابلاغیه اخیر سرپیچی می كنند هم در مرحله اول تذكر داده می شود و در صورت مقاومت طبق ماده ۲۸ قانون نظام صنفی واحدهای صنفی كه از قوانین سرپیچی كنند، تعطیل و پلمب می شوند.
در پی دستور رئیس جمهور، رو شنبه تعطیلی مراكز تجاری به جز تامین كنندگان مایحتاج ضروری شهروندان همانند فروشگاه های زنجیره ای شهروند و رفاه، سوپرماركت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها، میادین تره بار و داروخانه ها تا ۱۵ فروردین در سطح استان به فرمانداران استان تهران ابلاغ گردید، اما مشاهدات میدانی در بعضی مناطق نشان میدهد كه هنوز همه واحدهای غیرضروری تعطیل نشده اند.
منبع:

1399/01/04
21:14:08
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: تجارت , خانه , سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی