رازقی در گفت وگو با مهر:

رانندگان ازمسیریاب های ایرانی استفاده كنند

رانندگان ازمسیریاب های ایرانی استفاده كنند فرمانده مرفوك راهور پایتخت اظهار داشت: با توجه به این كه پلیس راهور نقشه آنلاین ترافیكی را در اختیار مسیریاب های ایرانی قرار داده است، این اپلیكیشن ها مزایای بیشتر نسبت به نمونه خارجی دارند.سرهنگ محمد رازقی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: استفاده مردم از مسیریاب و نقشه های ترافیکی در یکی دو سال اخیر به بهبود وضعیت ترافیک تهران بسیار کمک کرده است.
وی اضافه کرد: پلیس راهور هم در این سال ها برای بهبود این مسیریاب ها کمک بسیاری کرده است، بعنوان مثال به مسیریاب بلد و نشان نقاط حادثه خیز را داده ایم و اگر دستیار صوتی در این اپلیکیشن ها در هنگام رانندگی فعال باشد وقتی شما به نقطه حادثه خیز برسید به شما هشدار داده می شود.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه نقاط حادثه خیز نقاطی است که تصادف در آنجا زیاد می شود افزود: سفارش ای به مردم دارم به جهت اینکه در ترافیک نمانند و کمترین زمان را برای رسیدن به مقصد و سفر را اختصاص دهند.
وی اظهار داشت: اهتمام داریم تا مسیریاب هایی که هم اکنون در کشور ما بومی هستند و توسط جوانان کشور طراحی و استفاده می شود را بررسی نماییم تا بهترین مسیریابی که می تواند برای آنها فایده داشته باشد و نیازهای ترافیکی را برطرف می کند را به زودی به مردم معرفی نماییم.
سرهنگ رازقی با اشاره به مزایای استفاده از مسیریاب های ایرانی اظهار داشت: یک نمونه از مزایای این مسیریاب ها این است که اگر اتفاقی در جایی رخ دهد و تصادفی منجر به راهبندان شود در مسیریاب خارجی مردم باید ثبت کنند تا این در برنامه اعمال شود اما روی نقشه مسیریاب ایرانی در لحظه بسته بودن مسیر را نشان میدهد و کسانی که آنجا هستند آنلاین می بینند اینجا بسته است که البته برنامه های خارجی این توانایی را ندارند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران در آخر اظهار داشت: البته مسیریاب های ایرانی بدون عیب و نقص نیستند اما می توان با کمک ما و استفاده از سمت مردم آنها را در امتداد بهبود وضعیتشان کمک کرد.

1399/04/26
13:43:25
5.0 / 5
2158
تگهای خبر: آنلاین , پایتخت , سفر , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی