انتقاد از بلاتكلیفی معاونت فرهنگی اجتماعی

انتقاد از بلاتكلیفی معاونت فرهنگی اجتماعی مبل زیبا: بعضی از اعضای شورای شهر تهران نسبت به كاهش بودجه فرهنگی اجتماعی گلایه كردند.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، محمدجواد حق شناس در چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با واكنش به كم شدن چشم گیر بودجه فرهنگی كمیسیون فرهنگی اجتماعی اظهار داشت: در بودجه آقای نجفی از ۹ معاون ۷ معاون جدید برگزید. معاونت فرهنگی اجتماعی تا به امروز بلاتكلیف مانده است. متاسفانه برنامه ریزی نتوانست حقوق فرهنگی را تنظیم كند. ۷ ماه است كه معاونت فرهنگی با شش حوزه ماموریتی بلاتكلیف است.
وی ادامه داد: كاهش هزینه ۲۴ درصدی بودجه فرهنگی چشمگیر بوده است در صورتی دیگر حوزه یا افزایش داشته اند و یا به همان میزان بودجه مانده اند.
رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی افزود: اگر بودجه بندی بر مبنای انصاف و قاعده است با چه منطقی ۲۴ درصد از بودجه حوزه فرهنگی و اجتماعی كم می شود؟ این انصاف و عدالت است؟ چرا گناه عملكرد گذشته را به سر آیندگان شهر می شكانید. چشم هایتان را باز كنید و خودتان را به خواب نزنید.
در ادامه ابراهیم امینی رییس كمیسیون نظارت و حقوقی شورا هم اظهار داشت: متاسفانه به علت اینكه معاونت فرهنگی و اجتماعی در شهرداری متولی ندارد، كسی نبوده كه از بودجه این معاونت دفاع كند؛ ازاین رو مورد بی مهری قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در حالیكه در برنامه های اعلامی ما تاكید بر این بوده كه می خواهیم به روح و جان شهر توجه نماییم. لازم است بودجه برای كارهای عمیق در حوزه فرهنگی دیده شود. اگر می خواهیم نشاط تولید نماییم با جیب خالی نمی گردد. اگر كاهشی در بودجه باشد باید نسبت عادلانه ای داشته باشد.

1396/11/24
14:23:29
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی